Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a történethe...

Mit szóltok ehhez a történethez? Én teljesen a hatása alatt vagyok. Döbbenet, mást is ennyire sokkol?

Figyelt kérdés

"Míg egy férfi új autóját fényezte, a kisfia felvett egy követ és vonalakat karcolt az autó oldalára.

Haragjában, a férfi megfogta a gyermek kezét és többször ráütött, nem ismerve fel, hogy a francia kulccsal üti.

A kórházban a gyermek elveszítette az összes ujját a törés miatt. Mikor a gyermek meglátta az apját, szemében fájó tekintettel kérdezte: "Apa mikor fognak visszanőni az ujjaim?"

Az apa felismerve tettének súlyát, szólni sem tudott.

Visszament az autójához és többször belerúgott.

Saját cselekedetétől feldúlva leült az autó elé és a karcolásokat nézte.

A gyermek azt írta:"SZERETLEK APA!"


A tárgyak használatra vannak, az emberek szeretetre! A probléma a mai világban az, hogy az EMBEREK VANNAK HASZNÁLVA ÉS A TÁRGYAK SZERETVE!


2010. szept. 26. 16:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem az ilyen szenzációhajhász, túldramatizált történeteket. Azért az már beteg aki nem veszi észre hogy mivel üt meg egy másik embert.
2010. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
hát engem ez most nagyon megérintett (mondjuk én alapból egy elég érzelmes ember vagyok)
2010. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Maga a történet annyira hatásvadász és giccses, hogy kizárt , hogy igaz legyen. Amúgy már több helyen olvastam. Annyira idióta nem lehetek, hogy egy öntöttvasdarabbal kezdjem verni a gyerekemet. Amit az utolsó mondatodat illeti igazad van, én igyekszem másképp élni. Amint észreveszem, hogy a tárgyak elsőbbséget élveznek próbálok visszavenni. Függetlenül ettől vannak tárgyak, amik nagyon sokat érnek nekem, de az nem egy autó.
2010. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Ez remélem nem egy megtörtént eset,mert nagyon szomorú:'(

Sajnos már elég gyakori,hogy egy szülő agyonveri a gyerekét...fel nem tudom fogni,hogy képes erre egy "szülő"...nem is szülő,inkább szörnyeteg:(

2010. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Én meg érzelemmentes ember vagyok, de meg akarok tanulni érezni, és ez a történet talán jó kezdetnek.
2010. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg túl nyálas. Ez már nem érinti meg az ember érzelemvilágát...
2010. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Jajj, istenem..akkora egy idiótaság. Ez egy mese, miért van mindenkire olyan nagy hatással..
2010. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon kemény, de a hatás után azért eszembe jutott, hogy attól, hogy valakinek ripityára törik az ujjait, még nem veszíti el. Annyit meg nem hiszem, hogy rávert, hogy leessenek az ujjai. Én is csaptam kiskoromban kalapáccsal az ujjamra úgy igazán kajakra, mégis megmaradt, csak eltört. Szóval szerintem ez a történet nem igaz.
2010. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Biztos vannak olyam nagyon emocionalis emberek, akiknek a konnyuk is kicsordul, mert frissen szult anyukak, akiknek ez nagyon meghato.

Nem oket akarom megserteni, lehet, hogy en vagyok az erzeketlen barom, de errol csak az jut eszembe, hogy gejl es giccs.

Ez olyan mint az a vak csajos, amikor a pasi odaadja a szemet a szerelmenek...blabla

Nem birom az ilyen "pinkifelhocskes" egyperceseket.

2010. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a "mese" kellene, hogy megérintse az embereket, hanem a mondanivalója!
2010. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!