Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki egy gyerek mellett...

Van, aki egy gyerek mellett döntött úgy, hogy nem megy vissza/nem kezd el dolgozni? Mikor nagyobb lett, mihez kezdtetek, hogyan töltöttétek a szabadidőtöket?

Figyelt kérdés
Ugye 2-3 gyerek mellett ez nem olyan szokatlan, mint egy gyerek esetében.

2022. ápr. 15. 15:14
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
17%
26os melyik országban vagy sugarbaby? Megyek én is.
2022. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
59%
32. ahhoz ez az attitűd ami neked van kevés lesz. úgy penderítene ki a sugardaddy mint macskát… 😂😂😂
2022. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
70%
Nah, itt bújt ki a szög a zsákból, hogy valójában ez minden vágya ennek a kommentelőnek :D
2022. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
34%
33-as, milyen attitűd kell ahhoz, hogy valaki még 30 év után is az exférje nyugdíját pumpolja? És még erre büszkének is lenni.
2022. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
71%

35!


Köze nincs az attitűdhöz, ez a törvény, de ugye a pöttöm agyacskáddal nem tudod felfogni

2022. ápr. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
30%
Jogászként végeztél, tehát tudhatnád, hogy csak a házasság alatt szerzett vagyon a közös, de még azt is ki lehet játszani. Mindegy is, az anyagi része egy dolog. Most lehet jó egy kis nyugi, de azért a nők többsége belegárgyul az otthonlétbe. A sógornőm otthon maradt, hát pár év és olyan náncsi néni lett, mint az anyja, teljesen életképtelen, nagyon ingerszegény, ezért pitiáner dolgokat világvégének él meg. Azonkívűl ehez tényleg egy nagyon intelligens társ kell, aki később a szürke hétköznapokban se érezteti a másik kiszolgáltatottságát.
2022. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
32%

33as, nem is ismersz. Most végzem a második diplomámat, igényes vagyok, csinos, kreatív intelligens.


Csak rossz, hogy oké, most megkapok mindent, de elég ha gondol egyet, és lecserél egy fiatalabbra. 24 vagyok, én se leszek már frissebb, hiába foglalkozom sokat magammal. És jó lenne, ha olyan helyen élnék ahol te, hogy még azután is el kell tartania, ha lecserél.


Mi 3 éve élünk ilyen kapcsolatban,kölcsönösen megadjuk a másiknak ami kell, de nagyobb biztonságban érezném magam ha úgy csinálhatnám ahogy te.

2022. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
6%

Jajj ez az igényesség meg a többi lózung nem tudom, hogy jött a kérdéshez, ami úgy hangzott:


Van, aki egy gyerek mellett döntött úgy, hogy nem megy vissza/nem kezd el dolgozni? Mikor nagyobb lett, mihez kezdtetek, hogyan töltöttétek a szabadidőtöket?


De már ott tartunk, hogy egyesek belelátnak a kérdező házasságába, meg már arról van szó, hogy a férje el fogja hagyni mert mackót hord otthon :D

Jézusom, ez a sok, Cosmopolitan meg mit tudom én miken szocializálódott egyedek, akiknek fogalmuk sincs semmiről :D

2022. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
75%

nem elég a külső ahhoz, hogy egy sugardaddy évekig pénzeljen.

milyen attitűd kell hozzá? hát nem a kivagyi, strong independent woman, “aki nélküled is valaki, csak a pénzed add apukám!”. nem csak a testedet kell beleadni egy ilyen kapcsolatba, sőt a legtöbbször a tested a legkevesebb. 😂😂

látszik, hogy fogalmad sincs róla…

2022. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Szerintem itt páran nagyon félreértettek, én sem macinaciban, a kanapén tervezem leélni a hátralévő életemet.

Az anyagi részét nem szeretném kommentálni, mert én látom, mik lettek vásárolva akár az elmúlt 1 évben is, nem is hiszem, hogy az anyagi helyzetünk az internet népére tartozna.


Most, 6 hetes gyerek mellett sem melegítőben töltöm a négy fal között a napjainkat, később sem ezt szeretném csinálni.

2022. ápr. 16. 12:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!