Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van egy kis szabadidőtök...

Ha van egy kis szabadidőtök gyerek (ek) mellett, hogy töltitek? Hogy tudtok feltöltődni?

Figyelt kérdés
Párotokkal? Pihentek? Hogyan kapcsolódtok ki?
2011. márc. 13. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Napi 1-2 órákra el tudok szabadulni, ilyenkor tornával, futással, úszással töltöm az időt, illetve ilyenkor megyek fodrászhoz, kozmetikushoz.


Ha több napról van szó (mert pl. nagyszülők bevállalják a gyerkőcöket), akkor a párommal romantikázunk, esetleg kirándulunk.

2011. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
míg alszik délben és este: kötögetek, kézimunkázok, virágokkal foglalkozok, kézműveskedek vagy olvasok. Másra nincs időm.
2011. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyankor szoktam tanulni (egyetemre járok a baba mellett). Amikor viszont végképp nincs kedvem tanulni, akkor én is kötögetek, kreatívkodok. Ilyenkor szoktam megcsinálni az ablakra a díszeket üvegfestékkel (húsvét, karácsony kapcsán), ilyenkor szoktam kötögetni is a gyerkőcnek és magamnak. Sportolni nem nagyon szoktam, bár nem ártana, mert nagyon vékony vagyok, jó lenne kicsit izmosodni. A férjemmel is sok időt töltünk együtt, de azért külön-külön is kell egy kis kikapcsolódás.
2011. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs szabadidom, de ha lenne, akkor usznek szaunaznek es havonta egyszer legalabb masziroztatnek.Elmennek fodraszhoz, maikuroshoz es kozmetikushoz.

Nyilvan nem egy nap mindent, de 1 hoanpban egyszer eljutnek minden helyre :)

kulfoldon elunk, a ferjem mindig dolgozik es nincs kire hagyni a gyerkocot.

Igazabol mar ugy megszoktam, hogy mindig velem van.El sem tudom kepzelni nelkule :)

Vagyis elkepzelni el tudom, de nem szeretnem megelni egyenlore.

Egyik este csinaltam levendula teat, lekapcsoltam a villanyt es youyubeon tettem be relaxacios zenet.Nyujtottam es tehergettem kicsit faradt izmaimat.Utanna 10 percet fekudtem a szonyegen behunyt szemmel es mint ha kicsereltek volna :)

Lezuhanyoztam es bebujtam az agyba.Olyan jot aludtam...egesz addig amig a gyerkoc nem ebredt :)


13 honapos huncutkiscsaj anyukaja

2011. márc. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék kozmetikushoz, és masszíroztatni havonta egyszer. Ha lenne szabadidőm. Szép álom egyenlőre.

28 hós kiscsaj és 7 hós ikerfiúk anyukája

2011. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 gyerek van, és sajnos nem túl sok szabadidő.

Néha eljutok a barátnőmhöz (havi max. 2 alkalom, egy-két óra), pizzériába, kávézni megyünk.

A párommal kettesben évek óta nem voltunk sehol. Ha tudnék, színházba járnék havi egyszer.

2011. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kisfiam születése óta egyszerűen hiába van időm, nem tudom magam kipihenni. Valahogy agyilag nem tudok kikapcsolni. Eddig a legjobb az volt, amikor elmentem 5 napra szörfözni, vagy voltam egyszer Svájcban a kollégáimnál, szóval jót tett az utazás a maga módján. Férjemmel egyáltalán nem megy a kikapcsolás.
2011. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!