Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyamügy hogyan viszonyul...

Gyamügy hogyan viszonyul borderline személyiség zavarhoz?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisbaba anyukája vagyok. Jelenleg gyermek védelem alatt áll a baba mert volt már veszélyeztető magatartasom. Teszteken kiderult bordeline személyiség zavarom van. Kiemelhetik ez miatt a családból a picit. Vagy mik a tapasztalatok?

2022. márc. 16. 21:59
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
80%
Én borderline vagyok. És úgy viszonyulok, hogy soha nem akarok gyereket.
2022. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
94%
A borderline valóban nem családterápiás probléma, és azzal nem is lehet kezelni. Max. a felszint kapargatjátok, bár valószínűleg ott is van baj bőven.
2022. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
A csaladterapia a diagnózis előtt kezdődött. Közben kellett mennem pszihiaterhez és tesztekre. Előtte volt már beutalom másik pszihiáternél befekvesre, kivizsgálásra de azt nem vállaltam szerintem nincs olyan nagy baj.
2022. márc. 16. 22:30
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy a mindennapokban tehermentesítve? Kapsz időnként segítséget, hogy pihenhessél is?
2022. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted nincs baj?

Orvos vagy?


Miért nem akarsz terápiát?

2022. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Igen,sokat van a baba anyosomnal. Ő segített a hozzá táplálásban mindenben. Anyámmal rendszeresen össze kapunk valamin ő hozzá nem szívesen a gyereket. Bár a terápián sjanos mégis is anyósom és a párom ellen beszéltem valamiért. Ez lehet hiba volt. A gyamugyes jegyzőkönyv szerint a párom tulaggodo és ettől voltam türelmetlen a gyerekkel.
2022. márc. 16. 22:35
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

Szakvéleményt szokott adni a kezelőorvos ilyen kérdéses helyzetekben. Igazából őt kellene megkérdezned, hogy alkalmasnak lát-e a gyereknevelésre, hogy mire számíthatsz, és mit kell tenned azért, hogy ne forduljon elő még egyszer ilyen helyzet.


Van a FB-on egy csoport, a neve Édesanyák szakértői csoport, ott önkéntes alapon adnak tanácsot bármilyen kérdésben szakemberek, orvosok, pszichológusok, ügyvédek, védőnők, stb. Szerintem érdemes lenne benézned, és ott feltenni ezt a kérdést, név nélkül is van rá lehetőség.

2022. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
Van rá esély ha nem működök együtt a gyógyszeres kezelessel és nem akarok terápiákra járni hogy elveszitjuk a párommal a gyereket? Vagy ilyenkor nagyszülőhöz kerülne?
2022. márc. 16. 22:41
 19/58 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy az akit bekamerázott a párod?


Pár napja volt itt erről kérdés..

2022. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. De most rám ilyesztettél. Bár arról biztosan tudnék.
2022. márc. 16. 22:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!