Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kifizetitek a pénztárnál amit...

Kifizetitek a pénztárnál amit vásárlás közben megeszik a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nagy bevásárlóban (pl.: Tesco) vásárol anya és kicsije. A kicsi csokit, kiflit, vagy péksütit majszol. Amire a pénztárhoz érnek gondolom el is fogy. Te kifizeted, bevallod? Őszinte válaszokat kérek!
2010. szept. 10. 18:28
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
59%
Hát... Vannak helyek, ahol ételt lehet venni és ott helyben meg is lehet enni. Ezeket étteremnek, büfének hívják. A boltok nem erre valók.
2010. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
76%
22.03-as vagyok. Ahogy az utolsó előtti válaszoló írta, az enyém is egy zabagép, ha nem adnék neki valamit a boltban, végiordítaná az egész bevásárlást, ezt pedig nem hagyom, még akkor sem ha ez sokaknak nem tetszik.
2010. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
85%
Kislányom általában a túró rudit kéri el.Kettőt veszek belőlle,a pénztárnál megmutatom a papírt és kérem kettőt számoljanak fel.Még soha nem volt belőlle probláma.Mindenkinek maga döntése,hogy neveli a gyerekét mit ad neki.De nekem jobban esik egy nyugodt vásárlás,mint egész végig azt hallgatni"rudika,rudika...":)
2010. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Igazából a kérdésem arra irányult, hogy kifizetitek-e amit megeszik a gyerek a boltban. Az hogy a boltban eszik, szerintem nem gond, hiszen egy hosszabb vásárlás alatt természetes hogy éhes lesz, vagy megkíván valamit, hiszen csupa finomság veszi körül. Természetesen egy 1-2 éves gyereknek nincs akkora önuralma hogy ezt elviselje.

A hangsúlyt inkább a kifizetésre tenném!

2010. szept. 12. 17:38
 35/50 anonim ***** válasza:
53%
szerintem alapból nem kéne neki odaadni. lehet később áll el a hiszti, de legyen már egy kicsit megnevelve. hidd el, ha most ezt mondod, hogy mit neveljem, még csak egy éves, akkor mindig ezt fogod mondani, még csak ennyi még csak annyi és a végén észre veszed hogy el van kényeztetve az a szegény gyerek és nem száll le rólad..
2010. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
61%
"Természetesen egy 1-2 éves gyereknek nincs akkora önuralma hogy ezt elviselje. " Dehogy nincs. Csak ugye itt kezdődik az, hogy a szülőnek valamilyen viselkedési formára rá kéne szoktatni a gyereket, viszont könnyebb azzal magyarázni, hogy még kicsi, még úgyse tudja ezt megtenni.
2010. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
64%

Látom sok a minta anyuka itt:)


Nekünk mindig valami péksütit eszik,mert ált.mindig vacsi időben jutunk el a tescoba-a férjem sokáig dolgozik és két kicsivel nem egyszerű...nincs is kire bízni.

De mindig kifizetünk mindent,mert ált többet veszek belőle.

2010. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
84%
Igen, bevallom, nem fogom lopásra nevelni a gyerekemet.
2010. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok híve annak, hogy előre megegye amíg ki nincs fizetve valami.Elmagyarázom neki mindig, hogy amíg nincs kifizetve, nem az övé, hanem a bolté.Egyetlen egyszer fordult elő 4 év alatt, hogy úgy alakult, h az egész nap rohanás stb, gyors bevásárlás tescoban és (már a pénztárnál) nagyon sírt, hogy éhes (meg hulla fáradt volt szegénykém, észérvek nem hatottak), tehát a kezébe nyomtam egy sajtos stanglit.Mire odaértünk a pénztárhoz elfogyott.Az volt az első, hogy szóltam, h egy stanglival több volt, a gyerek megette.


Viszont velem már fordult elő, h üdítőért ugrottam be.Na kb december közepe volt, tehát karácsonyi uccsópillanatos nagykosaras vásárlók hada:D Rajtam nagykabát, tescoban ezer fok, ott ájultam volna el mire kifizetem, tehát sorbanállás közben felbontottam az üdítőt és beleittam.Mire sorra kerültem már csak egy bontatlan és egy kiürült flakont húzattam le:)


De hogy ne tűnjek ilyen becsületesnek elmesélek még egy sztorit.Igaz annyira nem vág ide.

Házibulis bevásárlás, első körben egy üveg konyakot tettem a kosárba, majd rá vagy 8 üveg sört és társait.Az abc-ben lehúztak mindent, a söröket nem pakolta ki a pénztáros nő csak kérdezte mennyi.Mondom 8.Barátnőm sunyi vigyorát nem tudtam mire vélni, bár igen olcsónak találtam a végösszeget.Mikor félúton voltunk hazafelé akkor szólt, hogy a konyakot, ami a sörök alatt volt nem fizettük ki.Szóval ő már ott is tudta, nekem meg totál kiment a fejemből.

Na szégyen ide, szégyen oda, azzal nem mentem vissza.

2010. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
18.16-os vagyok.eszembe sem jutna,hogy lopásra neveljem a gyereket,de azért az tény ,hogy bármior megyünk tescóba szinte minden gyerek eszik valamit a boltban..csak azért mosolyogtam itt a válaszolókon ,mert szinte mindenki tök becsületes-amit nem kérdőjelezek meg,félre ne értsetek,csak érdekes,hogy tény vannak olyan szülők akik nem kifizetik hanem inkább kirakják a megrágott ételeket a polcokra...
2010. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!