Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért is olcsó a Hádánál a...

Miért is olcsó a Hádánál a vásárlás?

Figyelt kérdés

Ismerősöm azt állítja, hogy 5ezerért teljesen feltöltötte a gyereke szekrényét.

Viszont, és lehet csak én vagyok a hülye, baromira drágának találtam. 500ft egy póló használtan, ugyan olyan amit nálunk 400ftért árulnak a kínaiban.

De akár a cherrokee cuccokat is ahogy számolgattam, olcsóbban kijön ha megveszem a tescoban.

Mert pl találtam egy farmert a fiamra 1700ért, a tescoban pedig felső+kapucnis mellény+faros volt ennyiért.

Szóval hogyan is megy ez?


2010. máj. 3. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem vagyok egy márka őrült, és szoktam kínaiban is vásárolni, de azért szerintem nem lehet összehasonlítani a minőségi, Hádában kapható cuccokat, meg a kínait... Arról nem is beszélve, hogy én inkább 1000 FT felett találok kínaiban is pólót, akár kis üzletről, akár piacról, akár Ázsia Centerről legyen szó...

Amit írtál tescos ár szerintem igen csak akciós, leértékelt lehetett (néha tényleg ki lehet fogni jó vételeket), mert azért normál áron Tescoban 3000 Ft körül futnak a nadrágok, 1500 körül a pólók.

Egyébként vannak kilós Hádák is, én ilyenben még nem voltam, csak darabárasban. Lehet, hogy az ismerősöd kilóra vette a szekrényrevaló rucit.

Én szeretem a Hádát, csak az a bajom, hogy főként babacuccokkal (kb.1-1,5 éves korig) van tele, nagyobb méretben már alig-alig találni jót.

2010. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ugyan abban az üzletben voltam. Nem is tudok kilós használt babaruha boltot.

Ez a Keleti és a Blaha közötti.

2010. máj. 3. 10:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is turizom a fiam ruháit. Nálunk kilóra megy, így vettem 2 napozót, 2 inget, 2 előkét és egy pólót 1200-ért Mind Next és Gap(kivéve az előkét:-)) Én nem vagyok kínai bolt párti, nálam azok a ruhák hamar tönkre mentek:-( és kinyúlnak:-( A tescos ruhákat szeretem, de drágállom egy kicsit, ha akciózzák akkor szoktam venni onnan ruhát.
2010. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is a Hádába vásárolok a kislányomnak és kifogástalan állapotu rucikat lehet kapni,hát na meg a minőség. 3-4ezer forintokat hagyok ott 2 havonta és mindig egy szatyor teli ruhával érkezem haza.Van hogy még nagy neki de gyszerüen nincs szivem otthagyni annyira szépek. Amugy ez is kg-ra van.
2010. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Kedves kérdező, látod, ezek szerint mi rossz helyre járunk... :) Meg kéne nézni a kilósakat is, ezek szerint.

2010. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak a kilós olcsó, de az viszont nagyon. :)

Én az újszülött babámnak vettem a kilós hádában 68-as méretig mindenből 6-7 db-ot (rugi, body, zokni, sapka, póló, naci, kiskabát, stb, - vékony, vastag, ujjatlan, ujjas), ez 3 zacsi ruha, és kb 7000 ft-omba került. Sok ruhán még a címke is rajta van...

2010. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pesten hol vannak ilyenek, mert amint írtam én a Keleti-Balaha között ami van(rákóczi 73), ott voltam. És ott úgy tűnik darabra megy.

A rózsa utcaiba jár valaki, milyen?

2010. máj. 3. 10:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb cuccok vannak mint a tescoban, ráadéásul a Ch és maga a tesco egyáltalán nem olcsó.

Tele van kínai szarokkal

Én a 10 éves fiamra minőségi farmert veszek turiban, tényleg farmer.

A tescos badyk, rugik is kifakulnak, elszakadnak, összemennek.

2010. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor mondjatok légyszi olyan kilós Hádát, ahol találok szép, normális kislány gatyákat, felsőket 110-116-os méretben...


Én is a Rákóczi útra járok, de ott ez a méret már fehér holló... Vannaka bébiruhák, és utána a kamasz méretek (az is főleg fiúk). Köztes méretekben alig lehet találni valamit.

2010. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10:44

ha tescos szintű cuccokat akarok venni, akkor elmegyek az Auchan-ba, Kik-be.

Múltkor az Intersparban 2 ezerért vettem a lányomnak (1 éves) kapucnis plüss melegítőt, az hugom a tescoban meg 4 ezerért:-((

2010. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!