Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kifizetitek a pénztárnál amit...

Kifizetitek a pénztárnál amit vásárlás közben megeszik a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nagy bevásárlóban (pl.: Tesco) vásárol anya és kicsije. A kicsi csokit, kiflit, vagy péksütit majszol. Amire a pénztárhoz érnek gondolom el is fogy. Te kifizeted, bevallod? Őszinte válaszokat kérek!
2010. szept. 10. 18:28
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
96%

Ritkán adok neki enni a közértekben, de ha igen, akkor kifizetem.

Egyszer véletlen "elloptam" egy flakon olajat, rajta maradt a babakocsi tetején, és nem vettem észre, de a kassza után pár méterrel észrevettem, és gyorsan visszamentem kifizetni.

Soha nem loptam még semmit.

2010. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
57%
En ha a gyerek keri akkor adok neki, sot van h en kivanom meg (eppen babat varok) es megeszem, megiszom. Inkabb megiszom, mert altalaban szomjas vagyok, es nem jarhatok liter szam vizzel a taskamban (mindig van nalam, de nem eleg:) Ma pl a tescoban vettem a gyereknek macis felvagottat, es nagyon szeretett volna belole, 18 honapos, hat adtam neki...es kifizettem, es nem tortent baj.( nem vagyunk ciganyok)
2010. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
84%

A taskamban a sok lom mellett mindig van valamilyen keksz, vagy egyeb ropogtatnivalo a gyerekeknek. Es persze az itatos pohar. Az elobbit bemenetelkor megmutatom (volt, hogy elfelejtettem, de akkor sem volt gond, mert sokszor nem is gyari csomagolasban van, hanem csak egy uzsonnas zacsiba dobok be par albert kekszet).

A lenyeg: ha barmit megkivannak a boltban, akkor ezeket megkaphatjak. Volt olyan, hogy a fiam latta, amint merem le a banant es kerte, de eltereltem a figyelmet, kozben eldugtam a kocsi aljan a tobbi cucc ala.

Nem tudom, hogy miert nem adok fizetes nelkul semmit, egyszeruen igy alakult,ezt szoktam meg en is, ezt szoktak meg ok is.

mellesleg en nagy ivos vagyok, allandoan szomjas, volt olyan, hogy mar majdnem kidoglottem a 15 meteres sorban a szomjusagtol, es mar-mar megbontottam az innivalot, de vegul megis visszafogtam magam es tuleltem.

Ha megis az tortenne, hogy valamibe beleeszunk, beleiszunk, akkor kifizetnem.

Engem meg azzal is iszonyatos zavarba hozott egy volt kollegam, hogy kozos vasarlas alatt beleevett a kimeros gumicukorba. En pirultam helyette. Szoval ez nem az en palyam.

2010. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
75%
Kisfiam 28 hónapos, ha bevásárolunk mindig kap a kezébe egy zsömit. Semmi mást nem is kér, ha veszünk rudit, banánt stb. már ő mondja magától, hogy majd az autóba megeszem ha kifizettük, tehát tudja, hogy mi a rend. Nem vagyunk cigányok, mint ahogy jellemezte ezt a dolgot az egyik hozzászóló, de 25 km-re lakunk a legközelebbi várostól, a bevásárlás legalább fél napos progi, mert akkor egybe elintézünk mindent. Hiába eszik mielőtt elindulunk, mire a boltba érünk éhes. Természetesen kifizetem amit megeszik. Nemegyszer volt, hogy én is megbontottam az üdítőt, mert úgyéreztem összeesek, ha nem iszok egy kicsit. Soha sehol nem szóltak még érte, rendszerint megmosolyog a pénztáros, mikor a fiam már mondja neki, hogy néni nézd van egy zsömim ki kell fizetni.
2010. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
82%

én szólok, és kifizetem, pedig van hogy észre sem vennék, általában egy kifliről van szó, azt adok a kezébe mindig

a pénztárosok meg is szokták köszönni, mert észre sem vették

nem ér annyit 10 ft hogy lopjak

2010. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
73%

Mi még nem kerültünk ilyen helyzetbe,de én is kifizetném!Becsületesek vagyunk,néha túlságosan is..Meg ne ezt lássa már a gyerek a szüleitől,akkor ő is lopni fog..

Az már más kérdés h sok bolt nem érdemli meg h tisztességesek legyünk,de akkor is tartjuk magunkat.

2010. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem fizetem ki, mert nincs mit kifizetni. Az én gyerekem tudja kicsi kora óta, hogy csak az a miénk, amit kifizettünk, és addig nem eszünk, amíg a pénztáros néninek a kezébe nem adtam a pénzt/bankkártyát.

Szóval nekem ilyen gondom nincs.

2010. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
85%

Felhaborodott valaszolo. Latom irni tudsz, olvasni nem. Ez hogy lehet?

Ha raklikkelsz a valasz kuldese-re, akkor a parbeszedpanel felett talalsz nehany instukciot.

Masolom azt, amit neked is el kellett volna olvasnod, mert elegge a szemed elott volt:

"# A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

# Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük."


Erted ugye, hogy miert lett kitorolve a hozzaszolasod?

Evek ota hasznalom ezt az oldalt, ez mindig is benne volt, nem tudom miert ilyen nehez ezt feldolgozni.


Amugy meg kar volt minden egyeb valaszt lepontoznod azert, mert a moderatorok jogosan bantottak a lelkedet.

2010. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnálom, hogy ez a rasszista szál belekeveredett. Eszembe sem jutott ilyesmi, hiszen ha körülnéztek a boltokban, akkor tömegével látni ahogy a fehér ember és gyermekei eszegetnek, iszogatnak.
2010. szept. 11. 11:51
 30/50 anonim ***** válasza:
72%

A kedves tökéletes szülőknek kölcsönadnám a gyerekemet, hogy neveljék meg, mert én sajnos erre nem vagyok alkalmas. Kicsi kora óta egy zabagép, és remeg ha kaját lát. Ha nem adnék neki kiflit a bevásárlóközpontban akkor végigordítaná. Ha gyorsan és célirányosan megyek akkor is minimum fél óra a bevásárlás - nem is glasszálni megyek az egy éves gyerekkel, és sajnos nem tudom hová eltenni amíg bevásárolok.

Sajnos a kisboltban nincs minden, így muszáj hetente-kéthetente tescozni, mert ott egy helyen van sok minden. Mindig bevásárlólistát készítek.

2010. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!