Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kifizetitek a pénztárnál amit...

Kifizetitek a pénztárnál amit vásárlás közben megeszik a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nagy bevásárlóban (pl.: Tesco) vásárol anya és kicsije. A kicsi csokit, kiflit, vagy péksütit majszol. Amire a pénztárhoz érnek gondolom el is fogy. Te kifizeted, bevallod? Őszinte válaszokat kérek!
2010. szept. 10. 18:28
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
90%
ui: viszont mindig csak kiflicsücsköt kap semmi mást.
2010. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
86%
22 hós ikrfiaim vannak, eddig soha nem ettünk fizetés előtt. Igaz mindig kaja után megyünk vásárolni, és beülnek az autós kocsiba és inkább játszanak. Amúgy a Kaposvári Tesco már kiírta a pékáruknál és a joghurtoknál, hogy az árú fizrtés előtti fogyasztása lopásnak minősül. Nem vitát akarok ezzel elinditani, de jó tudni róla (szerintem).
2010. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
79%
Igen, kifizetném, de közben nem engedem, hogy akármit is megegyen. És tescóba nem járok.
2010. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
50%

miért?pedig jó a Tesco:)

Szerintem nem gáz, ha eszik valamit a baba bevásárlás közben.Mondjuk én még kismama vagyok, de volt hogy nem bírtam ki, vettem egy gyümilevet és le is húztam egy szuszra, úgy rám jött az ihatnék:)

DE mindig kifizetem!!!!ez nem kérdés!!!!

2010. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
96%

Annyira nem lehet senki pitiáner, hogy 10-20, esetleg 100 ft-os tételt ne fizessen ki, ha megette.

Az szerintem beteges, aki ilyet tesz.

2010. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
71%
Nem adok a gyerekeknek vásárlás közben se enni, se inni. De ha adnék, biztosan kifizetném.
2010. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
59%

Az én kisfiam sem evett, ivott még meg semmit a boltban. Ő megérti, hogy nem lehet, még soha nem hisztizett emiatt. Szerintem ez csak nevelés kérdése.

Sőt, még az utcán sem szokta megkapni (igaz, nem is kéri), csak ha hazaértünk.

De a kérdésedre válaszolva, én biztosan kifizetném.

2010. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
71%

Igen, ki szoktam fizetni. Nem egy néhány forintos dolog fog a csődbe vinni, viszont azt nagy égésnek tartanám, ha a biztonsági őr szólna ránk... Így nekem úgy nyugodt a lelkem, hogy kifizetem, szólok, ha valamit megevett/ivott

Én sem szándékoztam arra nevelni a gyerekem, hogy a boltban együnk! DE! Mégis előfordul nagybevásárlás közben, hogy már éhes, unatkozik, ezért szoktam neki adni, hol egy kiflit, hol egy sajtot. Volt hogy egy doboz kakaót ivott meg 2 perc alatt, mert annyira megkívánta, hogy már a kasszáig sem bírta ki, pedig ez kisbolt volt. Szerintem ha egy kisgyerek eszik valamit, azzal nincs semmi baj, én is a boltban meg szoktam kívánni egy csomó mindent, akkor a gyerek miért ne? Persze én nem állok neki az áruházban enni, inni, de szerintem egy kisgyereknek ezt elég nehéz megmagyarázni.


És ettől egyáltalán nem érzem magam cigánynak, sőt egyenesen sértő, hogy ilyen kategóriába sorol egy fentebbi válaszoló!!

2010. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel az"aki eszik az cigány"kijelentéssel nem igazán értek egyet!Én egy bevásárlóközpontban dolgozom,és meg kell mondjam,láttam olyat,hogy jól szituált anyu-apu,öltönyben,kiskosztümben megeteti a gyerekkel a terméket,majd eldobja a csomagolást......Én sem szoktam enni,egészen addig,míg terhes nem lettem.akkor ugyanis volt olyan,nem is egyszer,hogy hirtelen olyan éhség jött rám,muszáj voltam enni-egy csoki,vagy egy briós,mikor mit.DE!!!!Mindig szóltam a pénztárnál,hogy ebből a briósból 3 volt,vagy itt ez az üres üdítősüveg.......meg is lepődtek rendszerint,hogy van még ilyen,aki szól.Én sem gondoltam volna,hogy van ilyen,hogy akkor és ott enni kell....de van..gondolom ez gyerekeknél hatványozottabban igaz,még nem tudom,csak 6 hós a lányom.
2010. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
78%

Szerdán az négyes kinder tejszeletből evett egyet és igen kifizettük!

Ja és nem vagyunk cigányok!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!