Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kifizetitek a pénztárnál amit...

Kifizetitek a pénztárnál amit vásárlás közben megeszik a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nagy bevásárlóban (pl.: Tesco) vásárol anya és kicsije. A kicsi csokit, kiflit, vagy péksütit majszol. Amire a pénztárhoz érnek gondolom el is fogy. Te kifizeted, bevallod? Őszinte válaszokat kérek!
2010. szept. 10. 18:28
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
97%
Szia, ezzel a kérdéssel egy lavinát indítasz el szerintem, pont nemrég volt hasonló kérdés :) Mi nem szoktunk az üzletben enni. Viszont egyszer majdnem megfulladtam és beleittam egy üdítőbe emiatt és kifizettem, nem rejtettem el a sorok között az üveget.
2010. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%
Elvből soha nem adok a gyerek kezébe ennivalót a boltban , csak ha már eljöttünk a pénztártól !!! Ezt csinálom pici koruktól fogva , nem kis gyerekkel kell vásárolgatni , ha muszáj gyerekkel mennem akkor is tudom , hogy mit akarok megvenni és célirányosan haladok . Már az egész kicsi gyerek is megérti , hogy ki kell elöbb fizetni , a pénztáros is segít , a gyereknek szánt dolgot húzza le legelöször .
2010. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ki szoktuk fizetni!!!
2010. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
96%
Igen,kifizetem..
2010. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
97%
Ki se bontok neki semmit amit nem fizettünk ki.
2010. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
86%
Én sem bontok ki semmit, amit veszek. Ha mégis nagy a nyafi, akkor kifli csücsköt kaphat, de a maradékot visszacsomagolom a kiflis zacskóba.
2010. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
97%
Amíg nem fizettük ki,nem esznek belőle.
2010. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
58%

Azt azért kétlem, hogy egy 1éves gyerek megérti, hogy nem eheti meg amig anya nem fizeti ki. Eddig mindenki csak azt írta, hogy nem ad a gyereknek....

Én nem 1x adtam már oda a kiflit. Mindig szólok, hogy egyel többet számoljon mert megették. Ikreim vannak és nincs kire bíznom őket, így a vásárlásaim nagy részénél velem vannak. Ha meglátják a kiflit nem mondhatom nekik, hogy ki kell fizetnemmert nem értik még. Nincsenek még 1,5évesek. Inkább odaadom mint végigsírják a bevásárlást. Senki nem szedi le a fejem, hogy a gyerekek esznek a bevásárlókocsiban. Kifizetem, igaz utólag.

2010. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
94%
természetes kifizetem!!! ez nem kérdés.
2010. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!