Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit adtok ki a gyereknek...

Mennyit adtok ki a gyereknek a tortájára?

Figyelt kérdés

Nekünk 1 gyerekünk van, 1 évben egyszer kap tortát, én ne sajnálom rá, olyan mindig amit akar szép és finom. Pl most a szülinapjára 2 torta is volt, 25.000 körülre jött ki. Anno a keresztelő tortája 35.000 volt.

Az egyik kolleganőm kérdezte mennyi volt ez a 2 szép torta is mikor elmondtam neki teljesen elszörnyülködött. Gondolom nem csak én adok ki ennyit tortárta nem?


2022. jan. 16. 16:03
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
91%
Én imádom magam sütni, de az oviba nem lehet olyat bevinni. Így tudok árat mondani: a 20 szeletes 10 ezer ft ott, ahonnan mi hoztuk.
2022. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom ezt hol veszed. Gerbaud? Oké, most mindennek felment az ára, de ennyire, én júniusban 4 ezerért vettem budapest kertvárosi cukrászdájában, ami nem a legolcsóbb környék és a cukrászda sem a legtrébb.
2022. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
31%

5 ezerért csinaltatok mindig mindenkinek. Az esküvőink is annyi volt.

A szomszéd utcában van egy cukrász csaj, szinte anyagárban dolgozik csak.

Tavaly fiunknak Bing-es volt. Tegnap pont a férjemnek villanyszerelős.

Ez igaz 6ezer volt.


Én többet nem is adnék ki, pedig futna rá. Inkább az ajándékra, élményre költök

2022. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
77%
Minőségi belga csokiból otthon elkészítve ennek töredéke! És tudom, mi van benne!
2022. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
71%
Én is rendeltem. Aztán sokalltam, mert egyébként nem örült neki annyira, mint amennyit ért. A saját sütésű tortámnak jobban örült, mint a rendeltnek. S finomabb is lett 😅
2022. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
78%

Olyan 7ezer lehetett a bolti mindenmentes csokitorta múltkor. A játszótéren ettük a covidmentes bulin :D

Csináltattunk ilyen formatortát régebben, megcsodálták, volt nagy öröm, de aztán meg a csupa fondan senkinek nem ízlett, úgyhogy kettő után leszoktam róla.

Én magam néha ilyen egyszerűbbeket csináltam, mint focipálya, azaz kocka alakú piskóta ételszínezékes kókuszreszelék fűvel, és beszereztem rá egy marcipán focilabdát. Ugyanezt következő évben magasabb verzióban és csokival az oldalán el tudtam sütni minecraft fűkockának is :D

2022. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
83%

Tessék megerteni, hogy a formatorta nem azért drága, mert valami hú de szuper qlapanyag van benne, hanem azért, mert rengeteg munkaórát kell belefektetni.


Nem szoktam rendelni, sütni szoktam. Az ízre megyek, nem a kinézetre. Ez azt jelenti, hogy finom a torta és szép is, mert cukraszkent sütni is és dekorációs tudok, de nem 8 emeletnyi fondant vagy marcipán bevonatos Frozen kastély. Értelmetlennek láttam mindig is a formatortakat.

2022. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
21%
Mindig én sütök nekik, ugyanúgy néz ki, mint a cukrászdai, ha nem jobban.
2022. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
39%

Vessetek a mókusok elé, de szerintem ez a huszonharmincezres torták az irigy barátnőknek szólnak, nem a gyereknek.... Hivatlkodás.


EGy gyerek őrült boldog, ha kap egy finom csokitortát, és ünneplik őt.

2022. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
87%
Hát mondjuk az enyem utalja a csokit, így nem a boldogságtól lenne őrült.... Ne általánosits. Van olyan gyerek, aki a külsőre megy, szép és különleges tortát akar, amiből esetleg nem is wszik,amasiknqk meg olyan mindegy hogy néz ki, csak sok legyen és finom
2022. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!