Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az abortuszról...

Mi a véleményed az abortuszról? Elítéled?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 22:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkinek sem megérteni végülis, hogym ás mit csinál magával és a terhességével, mert - nem bántásként mondom - semmi köze hozzá.
2010. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

600 féle fogamzásgátló alatt nem különféle eszközöket értetten nem csak gyógyszert. És mit csináljon az aki semmi sem érez gumiban vagy aki egyenesen allergiás rá?

És mint mondtam, a gumi sem 100%.

Megértem hogy ez nehéz neked, de tudod senkite nem lehet rákényszeríteni egy terhességet és szülést ha véletlenül teherbe esett, akkor sem ha milliomos, és nem megerőszakolták! Mert ehhez senkinek semmi joga.

2010. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
35%

Volt egy kérdés és én válaszoltam rá, hogy elítélem a cselekedetet és miért. Ennyi.

És engem egyáltalán nem érdekel, hogy mit csinál a sok felelőtlen nő magával, tényleg.

Viszont, általában, ha mások észreveszik, hogy egy nő bántalmazza a gyerekét, akkor igen is feljelentik, és még akár el is vehetik tőle, mert nincs hozzá joga, hogy bántalmazza, ez a törvény.

De az abortusz megengedett, szóval mindenki azt csinál, amit akar.

(És még zárójelben annyit, hogy 100% védekezés tényleg nincs, de én tartom magamat ahhóz, hogy ha valaki odafigyel és akar védekezni, akkor nagyon nagy eséllyel sikerül is neki. Hiba becsúszhat bármikor bármiben, de sokkal gyakrabban inkább felelőtlen emberekről van szó, és ennek a magzat issza meg a levét.)

2010. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!