Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az abortuszról...

Mi a véleményed az abortuszról? Elítéled?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 22:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
48%
Én sem vetetném el.
2010. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
66%
40 éve nem lett volna elítélendő,de a 21. században,amikor a védekezésnek számtalan módja van,igenis az... számomra.Persze a vélemények oszlanak.Ettől független néha tényleg a szükség dönt
2010. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
75%
Igenis vannak olyan élethelyzetek amikor NEM!De azt viszont IGEN amikor valaki a 8-ik abortuszára tipeg el!Még mindig a prevencióval van nagyon nagyon nagy probléma!
2010. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem ítélem el. Sajnos vannak helyzetek amikor a nő nem lát másban kiutat, csak abban, hogy elvetesse a babát.
2010. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg van, amikor muszáj, elhalt magzatok, megerőszakolt, bajba jutott lányok. De amikor egy felnőtt nő a mai világban "véletlenül" esik teherbe, amikor nem csak kismillió védekezési lehetőség, de 72 órás tabletta is van, akkor meg tudnám ruházni a drága "bajba került" asszonykát! Szerintem túlságosan kicsi a felelősségérzet egyes emberekben és egy kis élvezetért azt gondolják, "velem úgy sem történhet meg". Na ilyenkor elítélem.
2010. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
42%
Elítélem igen.33éves vagyok és valahogy sohasem került sor abortuszra.Mindig meggondolt voltam.Jobban inkább a felelőtlenséget itélem el,a majd lesz valahogy dolgot.Ismerek valakit akinek 4 abortusza volt.Ezt ne itéljem el?Egyszer tévedett,oké,de mivan a többi hárommal.Mióta van gyermekem jobban áttudom érezni az abortusz sulyát.Persze más az erőszakos közölés alatt fogant gyermek.(bár az sem tehet semmiről)De mindig eszembe jutna a szörnyű tett.
2010. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%

Teljes mértékben elítélem!!!!Ez GYILKOSSÁG akárhogy is nézzük!Hiszen itt már egy másik ember életéről dönt úgy az illető, hogy kioltja!És nincs olyan, hogy bizonyos esetekben érthető!Mert tényleg kismillió védekezési lehetőség van, arról nem beszélve, hogy nem kéne tízen egynéhány évesen szexelni!Az szerintem nem tartozik ide, mikor ez elhalt magzatot kioperálnak.

Ja igen, és még ott van az örökbeadás is!A pici nem tehet mások felelőtlenségéről, nem őt kell bűntetni, megölni, csak mert két, a vágyait korlátozni nem tudó ember felelőtlenül együtt van!

2010. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
41%
ja és sierra, nagyon nagy butaságot írtál!Hiszen abortuszkor pont hogy nem a saját tested fölött rendelkezel, hanem egy másik test, egy másik élet fölött!!
2010. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, már megbocsáss, hülye vagy.
2010. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
14%
el vagyok képedve....azt hittem több a normális gondolkozású ember...hihetetlen, hogy ennyien nem ítélik el ezt a gyilkosságot!!!ezért tartunk itt....
2010. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!