Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki mivel vette rá a 3,5 éves...

Ki mivel vette rá a 3,5 éves gyerekét hogy bevegye a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Kislányom lázas és nem hajlandó bevenni a lázcsillapítót, legmagasabb 38.8 volt neki. Vizes zsebkendővel próbálom levinni neki már egy órája de csak 38.3ra ment le neki a láza. Mivel vegyem rá?
2022. ápr. 21. 23:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Èn a nurofent almalèbe tettem.

Úgy a kisfiam megitta. Nem nagyon vette észre😅

O is fájdalom és lázcsillapító ellenes.. De a 38,3 az nem túl magas. Ha nem nyűgös ,elvan jól ,én nem feltétlen csillapítanám.

Igyon sokat. Pihenjen. Esetleg hűtő fürdő ,ha nagyon semmi nem válik be, és hozzá meg rossz a közérzete is..


Flamborin esetleg( jól írom ?)😅 ? Ez láz és fajdalom csillapitó cseppek.

2022. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Próbáltam neki mindenbe belerakni hogy ne érezze az ízét, de így se akarja bevenni.

Nurofent és flamborint is próbáltam de hiába könyörgök nem veszi be. Már azzal fenyegettem hogy bemegyünk a kórházba csak hogy bevegye de így se tudtam rávenni.

2022. ápr. 21. 23:25
 3/26 anonim ***** válasza:
63%

Ismerős... Tudom hogy nem én találom fel ezzel a spanyol viaszt, de nekünk az adagolócsőből való közvetlen gyógyszerbevétel vált be. Mert nagyon gyors és nincs ideje kóstolgatni. "Benyomom" és kész.

Ui: ha ez se válik be, akkor hűtőfürdő, nehogy nagyon felmenjen a láza!

Jobbulást!

2022. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Sajnos azt is próbáltam, és úgy se vette be. Hűtőfürdőt hány fokos láznál kell alkalmazni?

Köszönjük!

2022. ápr. 21. 23:33
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Tudom nem a legjobb dolog de en siman megigerem ha beveszi kap valamit.

Lehet telot barmit nyomkodni nezni

Ne fenyegesd inkabb jutalmazd

2022. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

Én 39 közelinél éjszakára nem hagynám így őt.

Először nem nagyon meleg víz, majd langyossá hűtöd, végül jöhet a hidegebb. Mindezt a lehető leggyorsabban, hogy egyik fokozat se rosszabbítson. A hidegebb vízben nagyon kevés ideig hagyd őt.

A másik módszer talán gyorsabb: a hideg vízbe mártott és kicsavart lepedő. Ebbe bugyolálni hirtelen.

Egyiket sem próbáltam, nekem végül bevette a gyógyszert, de nem ördögtől való módszer egyik sem.

Kitartás és írd meg holnap hogy mi vált be!

2022. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%

Ui: nagyon drasztikus mindkettő szerintem, bár lehet csak annak tűnik. Biztos hatásos, nagyanyáink ezt alkalmazták annó.

De 5-os is jót írt, ígérj be bármit csak vegye be.

2022. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Még mindig nem vett be semmit, ráadásul el is aludt.

Kezekre és lábakra tettem neki vizes zsebkendőt, nagyon nehezen de úgy néz ki leviszi. 2 órával ezelőtt volt 38.8 és most 38.1. Remélem nem megy fel neki újra az éjszaka

2022. ápr. 21. 23:47
 9/26 A kérdező kommentje:
A jutalmazást is próbáltam, felajánlottam neki olyasmit amit nagyon imád és úgy se :/// teljesen kivagyok, sajnos rá is parázok. Itt ülök mellette és nem tudok aludni.
2022. ápr. 21. 23:49
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

De miért kell neki elmondani egyáltalán? Belerakod mindenfélébe, és úgy se akarja...

Kicsim, itt egy pohár gyümölcslé/tea/víz/akármi, idd meg, segít, hogy jobban legyél, sokat kell ilyenkor inni. Nem kell tudnia, hogy benne van a csepp.

2022. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!