Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Érdemes beadatni a Bexserot?

Érdemes beadatni a Bexserot?

Figyelt kérdés
Rotat beadattuk a kisfiamnak. Recept nálam van, mert úgy voltam vele, ha szeretnénk akkor kiváltjuk. 30 ezer Ft ugye egy oltás.. És azt hiszem 3 kell belőle?! Oké, hogy nem egyszerre de akkor is sok. Persze a gyerek egészsége a legfontosabb. De egyik ismerősöm is pl elbizonytalanított, azt mondta, hogy ahol retekben élnek ott jellemző inkább ez a betegség. Fejletlen országokban és /vagy ahol több az ember és pl harc vagy ilyesmi van, mint pl katonai bázis. Hogy ebből mi igaz, azt nem tudom. Mondta, hogy nagyon ritka ez a betegség és az is kezelhető gyógyszerrel. Védőnő is mondta, hogy ez tényleg nagyon ritka... Ebből a pénzből meg pl most tudnék venni neki egy etetőszéket.mert az is lassan kelleni fog. Ki az, aki nem adatta be/vagy a környezetében valaki? És nem lett-e baj?! Pl mikor én voltam kicsi ilyen oltást szerintem nem kaptam, mégsem volt semmi bajom.. Bárányhimlő is nemrég kötelező pl.. Nem is tudtam. Azt sem, hogy van ellene oltás. Én voltam gyerekként bárányhimlős és semmilyen szövődménye nincs.. Lehet ezt a mindenféle oltást is túlzásba viszik már?! Rotát sem kaptam, kórházban sem voltam.

2021. márc. 13. 07:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban leírják. Életkortól függ.
2021. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

6 hónaposan kapja az elsőt, a másodikat 8 hónaposan.

Utána gondolom 1 év felett, de az még nem most lesz. :)

2021. ápr. 16. 12:01
 43/43 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy így adják be.
2021. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!