Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány db ruha volt bőven elég...

Hány db ruha volt bőven elég 56-62es méretekből?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék keveset vásárolni ezekből a méretekből. Illetve nem szeretnék napi szinten mosni se.

Nektek miből hány darab volt kényelmes mennyiség?

(Van már két gyerekem valószínűleg az 56os méretet sokáig fogjuk használni (mindegyik kis baba volt )de már nem emlékszem hogy nálunk meddig használtuk ezt a méretet)

Bady és rugi ami lényeges.



okt. 7. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Kinek mennyi, nehez megmondani.

En 10 db body-t es 10 db rugit vettem mindket meretbol,nekunk ez igy eleg volt. De nem volt bukos baba, kaki-pisi balesetek is ritkan voltak. Nyilvan kellett volna tobb, ha napi 5x kell oltoztetni, akkor vettem volna meg.

Az 56-ost 1 honapig hordta, a 62-es meretet 1 hetig, szinte atugrotta :D Szoval abbol meg felesleges is volt ennyi.

68-ast mar viszonylag sokaig hordta, de arra mar nem emlekszem hogy akkor mibol mennyi volt. Meg akkor talan mar valtottunk is nadrag+body kombora.

okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Extrém refluxos gyerekemnél 14 body 14 rugi forgott és folyton mostam.

Testvérénél, aki nem volt refluxos, ugyanez az adag majdnem 2 hétre elég volt, szinte sose volt baleset. Nála fele ennyi is bőven sok lett volna. Főleg, hogy egyhónaposan már 62-es kellett, pedig csak 200 grammal és 3 centivel volt nagyobb születéskor. A nagytesó 3 hónapos koráig 56-osban volt.

okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk elég volt 7db mindenből. De nekünk nem voltak balesetek sem. Egy kezemen össze tudom számolni hányszor lett kakis, vagy épp bukásos. Illetve én mai napig heti egy nap mosok.
okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem kellett mindenből vagy 20 hogy kényelmesen elég legyen.
okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 15 body és ugyanennyi rugi volt. Volt olyan nap ötször kellett átóltöztetni. Ez lutri. Szerintem indulj el 10-el, ha kevés tudsz még venni.
okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56-osból csak kb. 5-7 db body és rugdalózó volt az elsőnél. A testvérem gyerekei pl. egyből 62-essel kezdtek, én meg úgy voltam vele, hogy ha kevés, még mindig tudok venni. Az elsőnél elég volt, mert ugyan nagyjából 1 hónapig még jó volt rá ez a méret, de a 62-es sem lötyögött rajta, így szükség esetén azokat is be tudtam vetni. A második kicsi baba volt, lassan gyarapodott, viszont nyári, így rövid bodyból vettünk még párat. 3 hónapig hordta. 62-esből sem kellett nagy mennyiség, most nézem, hogy az elsőnél a kölcsön ruhákkal együtt volt 10 rövid és 5 hosszú body, 2 rövid és 8 hosszú rugdalózó és 3 hónapos koráig hordta, a másodiknál ez még kiegészült 4 hosszú bodyval és rugdalózóval, de ezeket kölcsönbe kaptuk. Ő 6 hónapos koráig hordta ezt a méretet, így jól jött a több ruha, de elég volt ennyi.
okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

56-os ruhákat úgy ahogy voltak, egyet sem hordott, mind kicsi volt rá. 62-68assal indultunk, kb 5-6 body, rövid-hosszú ujjú, meg 6-7 rugdalózó. De az én gyerekem kb 5x bukott egész életében, ha napközben kellett ruhát cserélni, akkor a pisi/kaka folyt mellé, de ez is ritka volt.


Viszont minden nap ment a mosógép.

okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én együtt használtam mindig két méretet, a nagyobb kicsit lógott de kit érdekel. Az elején naponta megtelt a mosógép babaruhával+tetra pelenkával (amit szoptatáskor használtam, meg a feje alá az ágyban stb.)


Bukott is, ezen kívül rengeteg tejem volt és csak bimbóvédővel tudtam szoptatni. Minden nap valami új módon folyt mellé a tej. Megindult a másik mellem, kifolyt a bimbóvédőből mikor elengedte, pelenkázás közben sírt és ettől megindult a tej, de konkrétan tócsa lett alattam, és még amikre már nem is emlékszem.

okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, így olyan bő 10 rend ruhát használtunk egyszerre, meg vagy 20 tetra pelenkát.
okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!