Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 8 hónapos babára ciki ha a...

8 hónapos babára ciki ha a nagy hőségben csak egy bodyt adok?

Figyelt kérdés
A rövid nadrágot én feleslegesnek tartom. Vettem rövid kezes lábasokat is de ha nagy a meleg csak egy vékony body?

máj. 26. 15:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
Otthon nem. Egyébként erre való a napozó.
máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha megyünk kirándulni pl vagy bolt stb erre gondoltam. Persze hivatalos hely vagy orvos stb mást adnék rá
máj. 26. 15:37
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Amíg az időjárásbak megfelelő, addig tökmindegy
máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne ciki? Ha olyan meleg van, hogy te is megbuggyansz a vékony nyári ruhában, minek kínoznád a picit több réteg ruhával. Teljesen jó a body. Vagy body nélkül csak rugit is adhatsz. 30+ fokban nem kell a babára sem több réteg ruha. Otthon az is jó, ha simán csak pelusban van :D
máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4%
Ciki.
máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Mi lenne ciki benne? Hogy kilóg a pelenka combfodra?

Ha neked ciki, akkor adsz rá többet.

Én a nap miatt adtam többet, laza anyagú nadrágot. Na meg azért, mert egy szál bodyban se homokozni, se csúszdázni nem lehet. Előbbit azért nem, mert akkor a pelenkába is homok megy, utóbbit azért, mert éget a csúszda anyaga.

máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ok is megerdemelnek normalis oltozetet, en sem csak poloban es bugyiban megyek utcara. Igy en az enyemet sem vittem ki soha egy szal bodyban. Vegyel neki rovid napozot akkor.
máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki. De ha te annak érzed, vegyél napozót.
máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem gyerekeken ezt nem nézik. Nekem nincs, szóval akármibe is lehet, azt se tudom mit adtál rá 😅
máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 babyboom567 ***** válasza:
90%

Azért én kíváncsi lennék,hogy milyen lelkivilága van annak aki egy 8 hónapos csecsemőre azt mondja hogy ciki,ha bodyban van.Egy csecsemőnek a body melegben egy normális öltözet.Gondolom ezek az anyukák kínozzák a 2-3 évesüket is farmeba meg tüllszoknyába.

Kérdező!Nyugodtan adjál body-t a babára,és enged el mit mondanak mások.A gyereked kényelme számít.

máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!