Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 8 hónapos babára ciki ha a...

8 hónapos babára ciki ha a nagy hőségben csak egy bodyt adok?

Figyelt kérdés
A rövid nadrágot én feleslegesnek tartom. Vettem rövid kezes lábasokat is de ha nagy a meleg csak egy vékony body?

máj. 26. 15:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Múltkor láttam egy 3-4 év körüli kislányt a játszótéren. Harisnya volt rajta és azon egy kívül bepatentolt body. Na, az nagyon furcsa látvány volt egy ekkora gyereken. Egy 8 hónaposnak teljesen jó
máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
7%
Én ezért adtam rájuk nyáron napozót, mert nem tetszik, hogy a body mellett kilóg a pelus. Nekem a napozó csinosabb, és nem melegít jobban.
máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Én tök simán kivittem a babámat bodyban az utcára is, soha eszembe se jutott, hogy ciki lenne.
máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
5%
Igénytelenség.
máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Én a napozót jobban szeretem, mert ahogy kúszik, nem a combját húzza a padlón. De én személy szerint pont leszrom ki mibe rakja a gyerekét. Vagy saját magát. Sose érdekelt mások öltözete.
máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5%
Nem ciki, hanem igénytelen. Annyira oda vannak, hogy nem lehet fülbevalót rakat i a dulukbw míg nem az ő döntésük, vallás ugyanez, se kb fél pucéran nyugodtan menjen az utcára. Putris családoknál mondjuk ez az átlag.
máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
Én a bodyra húznék egy vékony rövidnadrágot, és már rendben is van.
máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

16/ miért lenne putris egy olyan család aki csak egy bodyt ad rá pl. Normális körülmény van, eszik iszik, foglalkozva van vele, tiszta új vasalt ruhái vannak. Vannak napozói is. Viszont igen ha van 40 fok akkor ő is jobban érzi magát ha nincs agyon öltöztetve.


Szóval igen én is arra gondoltam hogy elég lenne. Ha kúszik vagy valamit csinál természetesen mást adok rá. Sőt nagyon cukik is benne. Nyilván ha már nagyobb lesz megint más a helyzet. Köszönöm akik tudnak normálisan válaszolni

máj. 26. 21:44
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Elég egy szál pelenka is. Vagy az sem.
máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Derjaderja ***** válasza:
62%

Szerintem minél kisebb felületen éri nap, annál jobb egy ilyen picinek. Nyilván ésszerű kompromisszumot belül.

Meg attól függ hova viszed. Például a homokozóban ne üljön bodyban.

A ruha anyaga számít a legtöbbet abban, hogy melegünk van-e. A napozó szerintem jó, de ha olyan a helyzet, body nélkül is jó lehet rövidnaciban és pólóban (ha mondjuk nem fogod letenni a földre).

máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!