Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 2ev 8honapos es 91cm...

Kisfiam 2ev 8honapos es 91cm magas. Túl kicsi lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudtam pontosan melyik kategoriat valasszam. A lenyeg, hogy elegge aggodom, mert olyan kicsinek latom a kisfiamat es nem tudom senkihez viszonyítani. 91cm magas es mar elmult ket es fel eves. Szeptemberben mar ovodaba menne, de inkabb bolcsisnek nez ki:(. El kell vinnem kivizsgalasra szerintetek? Van esetleg sajat tapasztalatotok? A ti kisfiatok, kislanyotok ennyi idosen mekkora volt? A vedono a ket eves statuszon csak annyit mondott, hogy nem vészes, de atlagon aluli.
máj. 18. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem hinném, hogy problémás, az én kisfiam mindig inkább magasnak számított, és ugyanekkora korában 94 centi volt. A 3 cm azért nem akkora különbség. Ti milyen magasak vagytok?
máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém 2 hónap múlva lesz 3, és azt hiszem, 92 centi. Kicsi, igen. A bölcsiben minden gyerek legalább fél fejjel magasabb. És? Mit szeretnél rajta kivizsgáltatni? Felnőttek között is vannak alacsonyak.
máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 2021 szeptemberi. 86cm.
máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebb fiam 2 év 5 hónaposan volt ekkora, most 4,5 éves és 111 cm, teljesen normális a magassága az ovistársaihoz mérten is. Szerintem a te fiaddal sincs semmi baj, teljesen jó a magassága.
máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nincs viszonyítasi alapom. A csaladban az unokatesonak voltak hormonproblemai es kapott novekedesi hormont is. Emiatt talan jobban izgulok, hogy minden okes e. Koszonom a valaszokat, nagyon megnyugtato.Kedves 2.valaszolo... Ha lehet nyilvan semmit nem vizsgaltatok, de mint minden szuloben bennem is vannak ilyen-olyan aggodalmak. Talan tulaggodom ez lehetseges. De megegyszer koszonom.


Az elso valaszolonak: en 162cm vagyok a ferjem 174cm.

máj. 18. 21:02
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nem tudom, mit parázol, a 162 is alacsony egy felnőtt nőnek, és a férjed se túl magas. Genetika.

#1

máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is, lányom is egyaránt 93 cm volt ennyi idősen. Mindketten kicsit kisebbek, de azért bőven van náluk kisebb az oviban/suliban is, nem ők zárják a sort. Nálam fix, hogy magasabb lesz a lányom is, mivel már most nagyobb mint én voltam. Megvan az én kiskönyvem is (39 vagyok).
máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*én 158, férjem 178
máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, ne aggódj. Az én kislányom a 2,5 éves státuszon 99 cm volt 2 hónapja, de mi is magasak vagyunk az apjával, mi meg mindig azt kapjuk milyen magas ez a gyerek.
máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ezek szerint alaptalan az aggodalmam. Elengedem...Tenyleg koszonom, sokat segítettek a valaszok!
máj. 18. 22:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!