Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tényleg ciki leggingset adni...

Tényleg ciki leggingset adni a fiamra az oviba?

Figyelt kérdés

A kisfiam idén kezdi az óvodát, vettem neki néhány fekete/kék/szürke leggingset is, ugyanis sehol nem találok vékony nadrágot fiúkra, kb. mindenhol csak az a tipikus bemelegítönadrág kapható, azok 80%-a is hülyén áll rajta, mert bőek, a fiam viszont vékonyka.


Egyrészt emiatt vettem, mert ezek a leggingsek ezerszer normálisabban állnak rajta egy polóval, másrészt nem szívesen adok rá bemelegítőt abban az átmeneti időszakban, mikor a rövidnadrág már kevés, a vastag bemelegítő azonban sok.


Itthonra is hord ilyeneket átmeneti időszakban, nekem sosem jutott eszembe, hogy ez gáz lenne, csak most egy barátnőmnek mesélve totál ledöbbent, hogy komolyan leggingsbe akarom vinni oviba, ahova csak a lányok járnak olyanban?



jún. 22. 22:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom mi az a bemelegítő, de a legging az női ruhanemű.
jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jogger.
jún. 22. 22:35
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Pont mint az első. Olyan, hogy bemelegito nadrág nincs. Olvasni rossz volt. A leggings pedig női. Ne mond már, hogy sehol!!!! nem találsz vékony fiú nadrágot. Miért adsz lány ruhát a fiadra? A haja is copfba van kötve? Vegyél szerencsétlennek rendes fiú ruhákat. Mindegy, hogy otthon, oviban, vagy az állatkertbe. Fiú. Pont.
jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Pedig sehol nem találtam hasonlóan vékonyat, de ha van tippetek, elolvasom :D


Amúgy ahogy látom, kb. senkinek fel sem tűnt eddig a családban baráti körben sem, hogy szoktam leggingset ráadni, ennek a barátnőmnek sem tűnt még fel, hogy ilyet hordott a gyerekem, tekintve, hogy egy 3 éves gyereken nem olyam formája van, mint egy felnőtt emberen, rajta szimplán egy vékony nadrágnak tűnik.

jún. 22. 22:39
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Mifelénk kimondottan divatosak ezek a föld színű “leggingsek” fiúknak, mondjuk az enyémnek halál hülyén áll, a H&Mben csomagban kapható vèkonyabb anyagú pamut melegítő naci, próbáljátok ki, mi főként azt hordjuk a bölcsibe az átmeneti időben
jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

Egy pelenkáson nem annyira gáz, de egy ovison már tényleg fura a cuppanós leggings.


[link]


A Scamp leggingeket próbáljátok ki eseteg, az nem olyan cuppanós, mint pl. a H&M-es típus, az tényleg olyan, mint egy egyenes szárú vékony nadrág.

jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem bemelegítő, hanem melegítő nadrág. H and m-ben van vékony nadrág. 3 éveseket nem érdekli ki milyen gatyában van, nyugodtan raadhatod ha nem nagyon cuppanos.
jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
47%
En legginget adok az ovit kezdo kisfiamra. Pont lesz.rom hogy ki mit gondol, ugyanazok a szempontjaim mint neked. Ez kenyelmes, nem megkotos, de rajta marad, nem tul vastag es szuperul alkalmazkodik barmilyen jatszashoz!
jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

BEmelegítő = tájszó bunkókáim a melegítő nadrágra. Az elnevezés egyébként nagyon találó, mert eredetileg olyan nadrágot jelölt, amiben bemelegítenek a sportolók, majd leveszik.

Egyébként az okoskodóknak: legging nincs, csak leggingS, mivel két lábunk van. Hamár lehülyézel valakit a bemelegítőért, legalább írnál helyesen...

jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%

Amit durván 1 millió ember használ, az a szó ugyan csak létezik. ;)

Egyébként nem ciki, bar az én fiamra hiába tettem el a nővére uniszex színű leggingseit, valahogy nagyon hülyén állnak rajta, így nem viselte. HM-ben kapni pólóanyagú vékony nadrágot.

jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!