Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tényleg ciki leggingset adni...

Tényleg ciki leggingset adni a fiamra az oviba?

Figyelt kérdés

A kisfiam idén kezdi az óvodát, vettem neki néhány fekete/kék/szürke leggingset is, ugyanis sehol nem találok vékony nadrágot fiúkra, kb. mindenhol csak az a tipikus bemelegítönadrág kapható, azok 80%-a is hülyén áll rajta, mert bőek, a fiam viszont vékonyka.


Egyrészt emiatt vettem, mert ezek a leggingsek ezerszer normálisabban állnak rajta egy polóval, másrészt nem szívesen adok rá bemelegítőt abban az átmeneti időszakban, mikor a rövidnadrág már kevés, a vastag bemelegítő azonban sok.


Itthonra is hord ilyeneket átmeneti időszakban, nekem sosem jutott eszembe, hogy ez gáz lenne, csak most egy barátnőmnek mesélve totál ledöbbent, hogy komolyan leggingsbe akarom vinni oviba, ahova csak a lányok járnak olyanban?



jún. 22. 22:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%
Magyarázza meg valaki,hogy miaz,hogy "cuppanós"? Egy 3-4 évesen is úgy áll,akár lány akár kisfiú.Itt még nincsenek nemi jellegek.Még felnőtt melegitőnél sem.(mackó nadrág pl.)
jún. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet vettem a fiamnak. Leheletvékony, de megse leggings, nagyon jó. [link]
jún. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
51%

Ovison nekem már kicsit fura lenne, de nem biztos. :D

Amúgy a fiam is borzasztó vékony, a melegítők lógnak rajta, így a H&M-ben szoktam venni neki leggingset.


[link]


Mondjuk rajta ezek is lógtak. Nem feszült rá. De én ezeket általában úgy adtam csak rá, hogy ősztől tavaszig. És bentre. Szóval ez volt a melegítő alatt, a bölcsiben letettük a melegítőt, bent ebben a leggingsben volt. Amikor kimentek, ráadták a kinti nadrágot.

De kintre alapból én nem adok rá ilyet, nekem kicsit olyan pizsis kinézete van. :D

jún. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%

Én annó a pepcoban találtam szűkebb fazonú nadrágokat, nem azt a klasszik buggyos mackót, ami nekem sem tetszik igazán.

Leggingset sosem tudtam volna rácibálni a fiamra, két nővére van, 100 méterről kiszagolja a női ruhákat! :D

jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon vékony gyereken a leggings csak egy sima nadràg. Semmi baj vele.
jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
22%

Ciki igen.

Babának oké míg totyogós. Ovist ne égesd le vele.

Melegítő gatya oké.

jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
43%
Az 5 éves fiamra is adtam még idén leggingset és imádta 🤷🏻‍♀️ hosszabb fazonú poloval nagyon vagány volt benne
jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván ráadom én is amúgy, mert nem érint meg ennyire mások véleménye, csak eddig eszembe sem jutott, hogy ez fura lenne és meglepődtem :D
jún. 23. 13:17
 19/29 anonim ***** válasza:
59%
A h&m-ből van csomó leggingse a fiamnak. Direkt kapható lányos és fiús színekben. Nem lányos ruhadarab, igazából csak ez a megnevezése, de egy vékony sztreccs hosszú nadrágot takar.
jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem otthonra még max oké de közösségbe biztos nem adnék fiúra legingset az női ruha nemű nem fiúknak való.
jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!