Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tényleg ciki leggingset adni...

Tényleg ciki leggingset adni a fiamra az oviba?

Figyelt kérdés

A kisfiam idén kezdi az óvodát, vettem neki néhány fekete/kék/szürke leggingset is, ugyanis sehol nem találok vékony nadrágot fiúkra, kb. mindenhol csak az a tipikus bemelegítönadrág kapható, azok 80%-a is hülyén áll rajta, mert bőek, a fiam viszont vékonyka.


Egyrészt emiatt vettem, mert ezek a leggingsek ezerszer normálisabban állnak rajta egy polóval, másrészt nem szívesen adok rá bemelegítőt abban az átmeneti időszakban, mikor a rövidnadrág már kevés, a vastag bemelegítő azonban sok.


Itthonra is hord ilyeneket átmeneti időszakban, nekem sosem jutott eszembe, hogy ez gáz lenne, csak most egy barátnőmnek mesélve totál ledöbbent, hogy komolyan leggingsbe akarom vinni oviba, ahova csak a lányok járnak olyanban?



jún. 22. 22:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem ciki
jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
57%
Játszani, fejlődni megy oda, nem divatolni.
jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
34%
Én sosem tudtam ráadni a fiamra legginget. Számomra túl lányos, van egyáltalán belőle fiúknak való? A fiam is nagyon vékony,de sima melegtőt adok rá, egyáltalán nem lóg rajta. Nem is láttam egy fiún sem legginet az oviban.
jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
42%
Ovis fiúnak elég lányos a tapadós leggings szerintem. Pedig általában szoktak lenni vékony nadrágok is, pl a Kikben máskor volt. De ha végképp nem találsz, és a melegítőnadrágot soknak véled, akkor nyugodtan adj rá térdgatyót vagy 3/4-es nadrágot pulcsival, az én fiam is így szokott járni olyankor és nem szokott így fázni.
jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
36%
Jézusom, nem csessz már ki csóró gyerekkel. Női ruhában járatod...
jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk nagyon sok kisfiún van “leggings”, és fiús. Csíkos, autómintás, állatos,.. stb.. tehát nem a kislány részről.

Az én fiam is vékony, nekem ezek a nadrágok spec. nem tetszenek, de egyáltalán nem mondanám gáznak.


F&F-ben nagyon ritkán lehet kapni joggereket (nem az a kimondott mackónadrágos -be-melegítő), az jól áll rajta, ahogyan a H&M “motoros jogger” is, néha még a nextnél találok, de az elég drága /szerintem/.

jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

"Jézusom, nem csessz már ki csóró gyerekkel. Női ruhában járatod..."


Mert a 3 éves gyereked már úgy neveled, hogy megszólja, miben megy más és emiatt rettegnem kell? :D

jún. 30. 18:40
 28/29 anonim ***** válasza:
72%
Nekem személy szerint kislányokon sem tetszenek a leggingsek. Tudom, hogy divatos meg már nem menők a "maci nacik" a kislányokon az oviban de mégis van egy fura ellenérzetem, mintha pizsamába lenne a gyerek :D Ez csak az én véleményem, szerintem mindenki úgy öltözeteti ahogy akarja a gyerekét, meg persze az számít a legjobban, hogy miben érzi jól magát. Ha neked tetszik nyugodtan add rá, semmi gáz nincs benne. Maximum körül nézel a csoportban mások miben járnak és ha nagyon nem passzol beszerzel mást. A gyereknek idővel úgyis az fog tetszeni amit a társai is hordanak.
júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nagy bajom nincs a leggingsel, de nem adtam rá soha a fiamra olyan nadrágot, nem tetszik neki, nem érzi jól magát benne. Nekünk a H&M vékony melegítői jöttek be. A lányaim viszont nagyon szívesen hordják a leggingseket.
júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!