Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » H&M-es talpas nadrágok jó...

H&M-es talpas nadrágok jó szabásúak? Szerettétek, jól áll a babán?

Figyelt kérdés
Vagy van amit ajánlanátok helyette?
szept. 1. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Utáltam a talpqs nadrágokat 😅
szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon jók! A kisfiam ezeket hordta újszülött kortól 68-as méretig (utána nyár lett).

Nem nyúltak ki, koptak el, jó áron el is tudtam őket adni később. 🙂 Ugyanez a H&M-es bodykkal, pizsikkel.

szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jó 68-ig hordta utána már nem kellett, maszashoz nem jó.
szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyen talpas nadrág nem volt jó a lányunknak.
szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Jók voltak nagyon, de csak 50 és 56 méretben használtuk őket, azután jött a nyár. Most nem vettem már őszre, mert kezd kúszni, ahhoz nem lesz jó.

Jó az anyaguk, nem nyúlnak, nem bolyhosodnak.

szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsi volt a lábfej része 62-es mérettől, így nem sokáig próbálkoztunk vele.
szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkatfüggő.

Egyik gyerekemnek jó volt, másiknak nem.

szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez csak gyakorlatban derul ki.

Bevalni nekunk bevalt, de ritkan adtam ra.

Mert amig picike volt, inkabb talpas rugiban volt olyan kb 3-4 honapos koraig, bar a kisfiam teli baba volt, szoval mas evszakban nem tudom hogy oltoztetnek egy babat 😅

Amikor meg mar nagyobbacska volt, siman body, nadrag es zokniban volt.

szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk más márkájú (Sinsay, Lupilu) talpassal ellentétben ez azért vált be, mert az én hosszú, de vékony, kis haskörfogatú babámról nem esett le. Amiket előre vettem, mindenféle márka, mind lecsúsztak a derekáról, de mire derékbab belehízott volna, rég nem jó lábhosszban.

Ezek a H&M-esek rá voltak kitalálva.

Szóval mikor hazahoztuk, derült ki, hogy egy szem használtan vett talpas gatyó jó rá, a többi leesik. Ekkor vettem neki a H&M-eseket SOS-ben.

szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár nem sokat volt nadrágban, nekünk a rugi jobban bevált az elején, de ha nadràg, akkor csak a H&M talpasa volt jó.
szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!