Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szerettétek volna 2...

Hogyan szerettétek volna 2 gyerek esetén a nemeket? Fiú-lány, fiú-fiú, lány-lány?

Figyelt kérdés

Akinek 2 különböző nemű gyereke van, hogy jönnek ki egymással?

Nagymamám szomszédjának 2 lány unokája van, akik testvérek, (a nagyobb 9, a kicsi 5 éves)

és nagyon sokat civakodnak, még úgy külön eljátszanak, de ha együtt vannak, elszabadul a pokol náluk. A múltkor az anyukájukkal mentek boltba kocsival, és amikor az anyuka a kocsiban hagyta őket, a kicsi megcsípte a nővérének a karját, és ordítottak mindketten, mikorra az anyjuk visszaért az autóhoz, ezt a néni mondta.

Kicsit érdekes, mert én régebben azt hittem, az egynemű tesók általában jobban kijönnek egymással, mint a különböző neműek, de úgy látszik, hogy nem minden esetben. 😅


2023. ápr. 29. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Egy ismerősöm, akik hárman voltak lányok tesók, szerint az övéké a legcivakodósabb felállás.

Megfigyelésem szerint a nővér öcsi leosztás a legbékésebb, ha a szülők nem trollkodják szét.

2023. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

2 lányom van (8 és 6 évesek). Erre a leosztásra is vágytunk leginkább.


Mostanában sok a harc, a nagy kezd flegmázni, a kicsi meg túl érzékeny, de a külvilággal szemben kiállnak egymásért. Játszótéri konfliktusok esetén megvédik egymást.

Minden reggel nagy öleléssel/puszival búcsúznak el egymástól. Sokat játszanak együtt, osztozkodnak mindenen, ha csak egyikük van vásárolni, mindig vesz valamit, az orvosnál kér matricát a tesónak is.

Jó tesók.

2023. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1, én is pont így szeretném majd, hogy 1. lány, 2. fiú.

2 gyereket szeretnék. :)

2023. ápr. 29. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Caak annyit szerettünk volna, hogy fiunk és lányunk is legyen. Lett. Persze nem volt ez véresen komoly igény, de azért örülünk neki nagyon. Az első gyerekem fiú, a második lány. Nagyon jól kijönnek, szeretik egymást.
2023. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiú-lány kombinációt képzeltem. 2 fiam lett. Imádják egymást, ma már nem kívánnám mashogy. A férjem eleve 2 fiúra vágyott.
2023. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2 lányt akartunk, 2 fiunk lett :D


Még picik, de most nagyon kötődnek egymáshoz.

2023. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Két lányt szerettem volna, 1 fiú egy lány lett. 5 és 3 évesek, rengeteg hiszti és civakodás van.
2023. ápr. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiú-lányt szerettem volna, a sorrend mindegy. Össze is jött, fiú a nagy, lány a kicsi. Nagyon szeretik egymást. De ha 2 fiú vagy 2 lány lett volna, akkor is pont ugyanígy szeretnénk őket, nyilván 😃
2023. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Két gyermeket szeretnék, azonos neműeket. Hogy fiú vagy lány, az mindegy, csak egyezzenek.
2023. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és van egy 9,5 évvel fiatalabb hugom,amikor pici volt nagyon sokat mozgolódtam körülötte,pelenkáztam etettem büfiztettem , tologattam stb. Aztán ahogy elkezdett kamaszodni folyton vitàztunk valamin,így visszagondolva mindig valami felesleges hülyeségen,szerintem csak simán unalomból veszekedtünk 😂 Most vagyok (23) várandós, én kislányt szeretnék de vegulis az a legfontosabb hogy egészséges legyen 😇 Ja igen ès a hugom alig várja hogy vigyázhasson majd a kicsire,mondtam is neki hogy majd most visszaszolgàltatja azt hogy èn milyen sokat vigyáztam rá🤣🤣
2023. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!