Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bunkóztok egymással...

Miért bunkóztok egymással anyukák? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
Mélységesen felháborít egy-két válaszoló. Lehetnétek kicsit több tisztelettel egymás iránt. Ha valaki segíteni akar és válaszol, de esetleg nem tetszik a stílusa, miért kell lepontozgatni, meg durvulni?? Megáll az eszem. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymáson. Megkérek szépen mindenkit, aki méltat arra, hogy elolvassa, hogy számoljon el 10-ig mielőtt bárki reagálására, kérdésére válaszolna. Úgy örülnék, ha kellemesebb stílus lenne ezen az oldalon. Nagyon szeretek itt olvasgatni, de elég rossz érzés, hogy más itt tölti ki a dühét vadidegen embereken.
2010. márc. 9. 22:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És most is vissza nézegetem,és egy csomó kérdésbe seni nem pontozott senki. Ilyen is van?Akkor mire ez a nagy pontozás,és sok anyukának miért az a fontos?
2010. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%
Tudod, nagyon sok kérdésnél pl. veletek alszik-e a gyerek, és ehhez hasonlók, ha valaki mást mer írni, mint ami náluk van, akkor lepontozzák automatice. De általában nem a kérdező, hanem a többi válaszoló. Egyébként én amikor kiírtam a becenevemet, valaki rendszeresen azzal szórakozott, hogy tök mindegy mit írtam, lepontozott, mert egyszerűen nem voltam szimpatikus. Na azóta nem írom ki. B
2010. márc. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!