Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet, hogy a babák...

Miért lehet, hogy a babák sokkal szívesebben megeszik az üveges bébiételt, mint amit mi (tisztelet a kivételnek) főzünk nekik?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer hallottam,és az én lányomnál is így volt.Csinálhattam bárhogy,ízesre vagy ízetlenre.
2009. dec. 27. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is így volt. A bébiételek többségébe tesznek némi cukrot. Meg valahogy az állaga más, mint a házinak, nyilván más technikával készülnek.
2009. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Az enyémek nem szerették a bolti ételeket.Igaz,hogy mindent cukroztam-sózta.A gyümölcsöket keksszel vagy babapiskótával kapták,a főzelékeket behabartam (később azt kapták,amit magunkak főztem).Mindent megettek,és 1 éves korukban már nem főztem nekik külön.Miden gyerek egészséges lett,és egyik sem volt semmire allergiás.
2009. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Enyém kb. 9-10 hónapos koráig szívesebben ette az üvegest. Én se jöttem rá, miért. Aztán egyszercsak fordulat állt be, mostmár az én főztömet eszi szívesebben (néha még turmixolok neki, 12,5 hónapos), de többnyire már a mi kajánkat eszi.
2009. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a teóriát én is nagyon sok ismerőstől hallom, de az én fiam pont az ellentéte. Ő nem ette meg az üveges kajákat. 1 éves koráig külön főztem neki, aztán szép lassan átszoktattam a mi kajánkra.
2009. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is az üvegest szereti.Szerintem ott hibáztunk,hogy azzal kezdtük őket etetni,igy van hasonlósági alapjuk az izesitetebbre.
2009. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk mindent megeszik, ha megfelelő az állaga. Egy előző kérdésbe már irtam, hogy nálunk a turmixolás milyenségében volt a titok nyitja. És igen, volt, hogy megcukroztam pl a brokkolit, vagy egyberaktam almával a zöldségeket, hogy édes legyen. De ha nem tetszik neki, amit adok, az első, hogy átturmixolom még 30-40 mp-ig, utána megeszi...
2009. dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen ebben a turmixolásban is lehet valami,erre már én is gondoltam.De én bármennyire próbáltam jó össze turmixolni,amiben husi is volt soha nem lett olyan pépes mint egy bébiétel...
2009. dec. 28. 09:26
 8/9 anonim ***** válasza:
en egy jo turmix geppel olyan pepesse varazsolom neki a husis kajat is mint a bolti!mixerrel az nem ment!mindenkinek ajanlom!
2009. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Ki fogom próbálni turmixxal milyen lesz,úgy is hamarosan esedékes lesz a pici lányomnál elkezdenünk az ízek "felfedezését" :)
2009. dec. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!