Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alábbi két lehetőség közül...

Az alábbi két lehetőség közül melyiket adnád szívesebben a 9 hónapos babádnak?

Figyelt kérdés

Csak az összetételeket írom, kíváncsiságból.


1.: gyümölcsök 75% (almavelő, körtevelő, banánpüré, körtelé /körtesűrítményből/), víz, rizsliszt, rizskeményítő


2.: almapüré, körtepüré, szőlőlésűrítmény, C-vitamin.


Előre is köszi a válaszokat!


2010. jún. 28. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
amelyik jobb árban van. mivel összetevőkben egyik sem ártalmas
2010. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elsőt.
2010. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt.
2010. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket jobban szereti a baba.Kisfiam nem nagyon rajong a banános dolgokért,ezért mindegyiket megkóstoltatnám.De,ha mindegyiket szereti,akkor az ára sem egy hátrány.
2010. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindkettőt, 9 hónaposan már nem féltettem annyira.
2010. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket sem. 9 hónaposan már friss gyümölcsöt adtam neki,azt sem pépesítve,és főleg nem ipari készítményt. C vitamint pedig mesterségeset soha nem adtam neki,inkább C vitamin tartalmú gyümölcsöket. A főzelékeket pedig buza- vagyrozsliszttel berántva,vagy habarva,abból amit magunknak főztem.

Most 13 hónapos,és már mindent eszik,amit mi.

2010. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Egyébként az 1. verzió egy Univer bébiétel, a 2. pedig a Vitatigris gyümölcspüré. Múlt héten adtam először a babámnak, de aztán valaki azt mondta, hogy nem szabadott volna, mert tele van mű dolgokkal. Ezért is kérdeztem meg itt először márkanév nélkül, hogy ilyen összetételű dologgal kapcsolatban mi a véleményetek. Egyébként ma is kapott egyet a kisasszony, nagyon ügyesen kiszippantja a tasakból pl a kocsiban is, nem kell kanalazgatni. Ez a fő szempont, mert sokat vagyunk vele úton.

2010. jún. 28. 22:13
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ha itthon vagyunk, csak olyat eszik, amit én főzök neki ill. amit én darabolok, turmixolok. Csak akkor kap bolti készítményt, ha megyünk valahová, ami elég gyakori nálunk. Amúgy alapesetben a házi koszt híve vagyok.
2010. jún. 28. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezzel a Vitatigrissel én is szemeztem, utazáshoz jónak tűnik a csomagolása.

Amúgy megkóstoltad? Finom?

2010. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon finom. És tényleg olyan "természetes" íze van. Az epreset nem adnám még neki, de ez a körtés már szerintem jöhet. Pont mi is a csomagolása miatt választottuk és tényleg úgy "kiszippantja" belőle a lányom, hogy észre sem veszem! Ő is élvezi!
2010. jún. 28. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!