Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fertőtlenítitek a...

Mivel fertőtlenítitek a hűtőbe tehető rágókákat? (Azt írja langyos vízzel meg szappannal tisztítható, de én szívesebben kifőzném, ha lehet. ) Egyáltalán mi benne az a folyadék? Nem árthat a babának, ha esetleg kilyukad?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifőzni nem lehet.Én általában csak elmosom,de használhatsz esetleg sterilizáló folyadékot hozzá.
2011. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifőzöd akkor kilyukad, eldeformálódik. Desztillált víz van benne, nyilván nem tesznek bele olyat, ami árthat. Ha mindenáron fertőtleníteni akarod, akkor vegyél folyadékot (Chicco) és abban áztasd 30 percig.
2011. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
desztillált víz van benne, semmi baja nem lesz. Kisfiam is kirágott egy párat. Chicco fertőtlenítő folyadékba beleteheted.
2011. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk apa volt túlbuzgó, elsterilizálta a mikróban a hűtős rágókákat is. :) Az eredményt inkább csak képzeljétek el.

Én is a Chiccho fertőtlenítő folyadékot használom egyébként ilyen esetekben.

2011. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kézfertőtlenítős foly. szappannal mosom.
2011. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!