Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bunkóztok egymással...

Miért bunkóztok egymással anyukák? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
Mélységesen felháborít egy-két válaszoló. Lehetnétek kicsit több tisztelettel egymás iránt. Ha valaki segíteni akar és válaszol, de esetleg nem tetszik a stílusa, miért kell lepontozgatni, meg durvulni?? Megáll az eszem. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymáson. Megkérek szépen mindenkit, aki méltat arra, hogy elolvassa, hogy számoljon el 10-ig mielőtt bárki reagálására, kérdésére válaszolna. Úgy örülnék, ha kellemesebb stílus lenne ezen az oldalon. Nagyon szeretek itt olvasgatni, de elég rossz érzés, hogy más itt tölti ki a dühét vadidegen embereken.
2010. márc. 9. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, csak az a mentalitás köszön vissza az oldalon, mint amint az utcát tapasztalhatsz. Az emberek nem fognak megváltozni attól, mert itt írni kell.
2010. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Engem is lehülyéztek a multkor csak mert megkérdeztem, hogy átlagosan mekkora ruhát hord egy 2,5 éves gyerek? Egyikük azt ajánlotta, hogy menjek el josnőhöz és akkor megtudom.

Tudod vannak emberek akik szerintem unatkoznak és ahelyett, hogy segitenének inkább "beszól" ha meg nem érintett a témában vagy tudja magáról hogy ugysem tud a kérdésre válaszolni akkor inkább tovább kéne

lapoznia.

Sokszor megfogadtam már hogy nem teszek fel több kérdést mert már párszor megbántottak elég rendesen,de néha van olyan helyzet amiben senkitől nem tudok megkérdezni dolgokat.

az ember sajnos ilyen és amig ez az oldal működik adig ennek nem lesz vége.

2010. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Én külön kérdést is kaptam, hogy miért írok alá. Na püff neki. Az ilyennek nincs jobb dolga, mint baromságokkal teletömködni az oldalt, úgy látszik, a babája nem foglalja le eléggé. A másik eset meg az volt, amikor az egyik hülye pi..a azt írta szó szerint, hogy szereti szívni mások vérét. Az ilyennek szívből azt kívánom, hogy sose legyen nagyobb öröme az életben. (B)
2010. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kéne ennyire komolyan venni ezt a százalékosdit. Ezen az oldalon mindenkinek joga van megosztani a többiekkel a gondolatait. Van, akit felbosszantanak kérdések, van, akit a rá adott válaszok, ki éppen milyen hangulatban van, vagy épp hogy áll a hormonszintje, úgy reagál.
2010. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
A kérdező szerintem nem is annyira a pontozásra gondolt, mint inkább a bunkó, köcsög beszólásokra, és a stílusra, amit egyesek megengednek maguknak. Azzal van inkább baj szerintem.(B)
2010. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
No igen, van, akinek muszáj itt kiélnie magát. De az is szánalom, ahogy ráharapnak egyesek a bunkó beszólásokra. Áh, butaság az egész néha itt, kb. mint a dedóban.
2010. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Pontosan a hülye p...-ás miatt amit kettővel előttem írt. Nagyon sok anyuka azt hiszi hogy amit ír az tutti.Pedig az a tutti amit tapasztalsz saját magad. Valaki olyan dolgokkal kapcsolatba próbál vitázni,ami tény,törvény stb.Ezek az igazi beképzel ki ha én nem anyukák. Én néha annyit nevetek ezen de ténleg tiszta gáz. Nem beszélve arról,hogy amikor a %-ok alapján egyértelmű kinek volt igaza akkor is fújja a hülyeségeket.Én kb 4 éve be vagyok ide reggelve,24 hós a kislányom tehát azóta kb 1 hónapja jöttem újra,és fogalmam sincs még mindig hogy honnan tudjátok hogy ki hogy pontoz. Sose érdekelt ki mit gondolt.Ja és az anyukák 90% már csak azzal foglalkozik hogy neki milyen szupi a gyereke,szinte nem is arra válaszol amire kell,hanem úgy kezdi AZ ÉN BABÓM MÁR......... Hát én nem szoktam ebből nagy ügyet csinálni,te se húzd rajta fől magad,ki kell őket nevetni és kész.
2010. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
Megismertelek ám, 22.57-es! Most éppen kinek szeretnéd szívni a vérét???
2010. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Meg jo hogy erre kerdeztel ra... nezz vegig a valaszokon. En bevallom szoktam " bunkozni" neha (de csak finoman, semmikeppen nem anyazva!!!), amikor hirtelen kivalasztom egymas utan a 10 legostobabb kerdest. Mert az ilyen 2 hetes terhes vagyok kerdesek brrr... De az ok nelküli dolgokat es a folyton kötekedöket en sem ertem. Amugy a kerdezö hibajanak is tartom. Hülyeseget miert kell megkerdezni, meg a rengeteg dolog amit vagy a vedönö vagy az orvos vagy a sajat anyja a kedves kerdezönek el kellett volna hogy mondjon, vagy tölük lehet a legkorrektebb valaszt megkapni. Es ha az a valasz nem tetszett akkor megkerdezni itt, hogy azt mondta a vedönö.... de en nem vagyok benne biztos szerintetek?

Mert hiaba van itt sok segitökesz ember, azert ez nem hivatalos es semmikeppen sem szakszerü segitseg pl orvosi vagy egyeb sulyosabb problemara. Ez az oldal inkabb tanacsok megosztasara, tapasztalatcserere jo szerintem.

2010. márc. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát én 12 hónapja itt vagyok, fiam 16 hónapos, egyetlen kérdésemre sem kaptam bunkó választ, ez az igazság, pedig 8 oldalnyi van már. Volt haszontalan válasz, de sosem sértő válasz. Sok minden függ a kérdésektől is.
2010. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!