Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bunkóztok egymással...

Miért bunkóztok egymással anyukák? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
Mélységesen felháborít egy-két válaszoló. Lehetnétek kicsit több tisztelettel egymás iránt. Ha valaki segíteni akar és válaszol, de esetleg nem tetszik a stílusa, miért kell lepontozgatni, meg durvulni?? Megáll az eszem. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymáson. Megkérek szépen mindenkit, aki méltat arra, hogy elolvassa, hogy számoljon el 10-ig mielőtt bárki reagálására, kérdésére válaszolna. Úgy örülnék, ha kellemesebb stílus lenne ezen az oldalon. Nagyon szeretek itt olvasgatni, de elég rossz érzés, hogy más itt tölti ki a dühét vadidegen embereken.
2010. márc. 9. 22:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Engem a pontozósdi nem érdekel,eleinte volt hogy rosszul esett mert tudom hogy nem irtam hülyeséget,de már nem foglalkozok ilyennel.Viszont épp multkor akartak "pofán verni"azért mert azt irtam 8HÓS a kislányom,meg hogy minek szültem gyereket...de igazából már ilyeneken is csak jót röhögök,nem tudsz mit tenni ellene,amég név nélkül fut ez az oldal addig ez lesz.És igen,bevallom én is irtam már bunkóbb hangvátelű választ(közel nem olyat amilyet én kaptam),de a feszültség csak feszültséget szül.
2010. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem szívom a véred,de be láthnád,ahogy már írták előttem,nem kéne rá harapni,ez a lényeg,mindenki másként gondolja az életet,azon túl hogy nagypofájú,és ha igazam van nem engedek,típúsú ember vagyok. Nem írom ki min vitáztunk,de a moderátor is érdekeset írt amibe ígaza volt.Én itt soha nem bunkóztam le senkit,és nem köcsögöztem,pedig csúnya szám van,de mivel én is sok hasznos válaszokat kaptam kérdéseimre,így senkit nem hordok le.
2010. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Az előbb kaptam meg,hogy a gyerekem"öngyilkos akar lenni"?

Csak azt kérdeztem meg,hogy miért nem eszik rendesen.Szerintem aki ilyen választ ad,annak nincs szíve.

2010. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyen csak egyszerű, mint a faék. Ne foglalkozz vele! Rá is azt mondom, hogy sose legyen nagyobb boldogsága!(B)
2010. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Látjátok csajok? Most is ezt csináljátok, leálltok vitatkozni!!!!!!!!!

Lépjetek már tovább!!!!!!!

Egyébként meg nem születik mindenki rögtön anyának, hogy mindenre tudja a választ, főleg aki az első gyermekét várja.

A 2 hetes terhesség és hogy mennyit eszik egy 3 hetes baba???........Nah az ilyen és ehez hasonló kérdésekhez vannak egyesek akik nem tudnak moderáltan válaszolni hanem inkább lekezelőt ír és porig aláz másokat!!!!!!

2010. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
11%
Most az bunkóság, ha megkérdem, miért használsz halmozott írásjeleket? Mert engem zavar. Olyan, mintha ideges lennél.
2010. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Írjátok már meg légysz ti honnan tudjátok ki mikor hogy pontozz titeket,mert úgy látom rengetegen foglalkoznak ezzel,most már engem is érdekel.
2010. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A válasznál látszik, hogy hány százalékban hasznos.
2010. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Lásd ezt pl.:

Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:45


Ez jelenti azt, hogy mindenki leminősítette a választ.

2010. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na oké,de akkor csak az előző napi válaszokon lehet látni? Volt már hogy láttam én is kit hogy pontoztak de az ritka volt
2010. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!