Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor lehet vagy nem?

Most akkor lehet vagy nem?

Figyelt kérdés

3 hónapos a picur és a védőnőm azt mondta,hogy ne használjak a gyógyszertári cuccokon kívül semmit,mert visítani fog a babám fürdetésnél...viszont most koszmós a pici feje és állítólag attól(anyósom szerint),hogy nem mostam idáig samponnal a baba haját!

Most akkor mit tegyek?Már olajoztam neki tegnap a haját,de nem mertem fürdetőt használni!Pedig van már itthon Gabi Édes Álom fürdető...azzal megmoshatom neki a haját?


2010. jan. 31. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En kiprobaltam mindent de csak a Babe koszmo elleni sampon valt be.
2010. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én 3 hónaposan már nem használtam ilyeneket...

a krém nem habzik, nem viszi le normálisan a szennyezősdést.

é ilyenkor már normális fürdetőket használtam, Johnsonst, Gabit stb.

2010. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Én utáltam a gyógyszertári kencéket.Se a popsikenőcs se a fürdető nem vált be.Kezdetektől fogva más termékeket használok.Soha nem volt baja se a bőrének se koszmója nem volt,pedig nem használtam sampont neki.A tusfürdőjével szoktam mosni a haját is.
2010. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem a babé sampon egyáltalán nem jött be!!!!A doktornő írt fel valami kencét,ami ha jól emlékszem még 100 ft-ba sem került,és az vitte le a koszmót a babám hajáról.
2010. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi egy vazelin-szerű gyógyszertári, kis tégelyes krémet kaptunk, délelőtt bekentem, este lemostam.

1 hónapos kortól használunk Gabi termékeket és semmi baja a picimnek, sőt imád a habbal játszani.

5 hónaposan még elvétve lehetett találni hámréteget a hajában, de én nem vagyok híve az "erőszakos" -lásd fogkefe, hajkefe)eltávolításnak.

2010. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
BABE koszmo elleni sampon csecsemoknek!! Ez a legjobb. Nekunk semmi mas nem hasznalt, ez viszont szuperjo! Az osszes baratnom es ismerosom is ezzel mossa a baba fejet es mindnek segitett.
2010. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Közben elkezdtem olajozni a pici fejét és úgy látom szépen kezd múlni a koszmó!

2010. febr. 1. 17:54
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!