Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 2 éves korig a 0 képernyő...

Akik 2 éves korig a 0 képernyőidő hívei, nektek a videó telefonálás belefér vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyszülőkkel, vagy akár ha apának olyan munkája van, hogy több napig távol van, akkor apával.

tegnap 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
3 éves korig minimum, de igen, a videóhívás belefér.
tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A 0 képernyőidő értelmezésem szerint a videóhívást is magába foglalja.

Én ennek nem vagyok híve, tehát telefonon nagyszülőkkel szoktunk beszélni meg unokatesókkal, ilyesmi.

Animált meséket nem néz viszont. 3 éves, tökéletesen jól megvan nélküle. A saját videóit szereti nézni, azt még meg szoktam engedni. De én nem akarom távol tartani a digitális világtól, mert szerintem az már kikerülhetetlen, csak amíg nem fontos és nélkülözhető, addig kihagyni.

tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Belefért volna, de nem fordult elő ilyen.

A kisebbnél 5 éves koráig tartottuk gond nélkül a 0 képernyőidőt.

Most se néz, pedig nincs tiltva.

tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez így már nem nulla képernyő, de nálam belefér. Az is, hogy néha megmutatok egy képet a telefonomon, vagy 2 percre az ölembe ül, ha monitor előtt dolgozom.
tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Belefér. Külföldön élünk és így szoktunk videóban telefonálni anyukámékkal, pár perc de ha hosszabb a hívás megfordítom a telefont és kitámasztom ergó a hívott fél lát minket de mi így őt nem. Egyébként amint meghallja a tévét kúszik elé szóval sosincs bekapcsolva ha fennvan.
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk a "nulla képernyő idő" azt jelenti, hogy nem néz meséket, zenés gyerekklippeket.

Azokat olvassuk neki, meg diafilmeket vetítünk, a zenét meg csak hallgatjuk.


De ha valahol tv-be botlunk, és megbámulja, nem dőlünk a kardunkba.


Viszont nincs célzottan leültetve a tv/telefon elé.

Anyukámmal szoktak videófonálni napi 10-15 percet, s ezzel ki is merül a telefon bámulás.

tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tesóm volt ilyen 0 képernyőidős, de mivel a gyereke 9 hónapos korától nagyon messze laknak és nem is találkoztunk, ha nem férne bele, senkit nem ismerne a családból. Kint viszont nem igazán támogatjak tesóm képernyő ellenességét, épp ellenkezőleg. Szóval a gyerek 4 évesen jobban kezeli a telefont, mint én. Amikor felhív, rendszeresen mást nyomkod, vagyis próbál. Tesómnak résen kell lenni.

Én inkább úgy vagyok, mint #4. Így, bár az én babám még nagyon pici, meg is mutatom neki tesómat, meg az unokatesóját, amikor videózunk.

tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
2 éves lesz a fiam, videó telefonon szoktunk beszélni a mamákkal, néha megmutatok neki 1-1 videót magáról, amit csináltam és hajvágáskor, de egyszer egy nagyobb esés után is kapcsoltam neki tvt. Ezért nem mondom, hogy null képernyősök vagyunk.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!