Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság a feleségem jelenlété...

Bunkóság a feleségem jelenlétében olvasgatni a mobilomon?

Figyelt kérdés
Egy olyan szituációt kell elképzelni, hogy olvasok valamit a telefonomon. Belép a helységbe a feleségem és én nem nézek rá, nem teszem félre a telefonom és beszélgetek vele, hanem olvasok tovább. Bunkóság?

aug. 16. 10:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akkor ér haza, hanem bejön pl a fürdőből, akkor abszolút nem.
aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Erre nem lehet igennel, vagy nemmel felelni, mert több dologtól is függ.

Ha rápillantasz, jelzed, hogy észrevetted, de el vagy foglalva, akkor nem bunkóság. De ha zavartalanul olvasgatod a fb üzeneteid, akkor bunkóság.

aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha beszélne hozzád vagy akarna valamit akkor az lenne, de ha semmi extra csak ő itt abban a helyiségben akar lenni mert tv-zik vagy takarít vagy egyéb akkor nyilván nem dobod a mobilt.
aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így nem. Ha amúgy normális a kapcsolat, akkor nem kell mindig egymáson csüngeni. De ha állandóan ez van, hozzád szól és nem válaszolsz, akkor igen.
aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pihentek akkor nem, ha hozzád beszél és te ezt műveled,ahelyeett hogy a szemébe nézvee kommunikálnál, akkor igen.
aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem nem az, de én az ilyenekhez nem nagyon értek, hogy mit mikor lehet meg mikor nem, mert hülyeség.
aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 felkelhetetle ***** válasza:
91%
Engem eléggé zavarna.
aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Helyzettől függ.
aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
67%
Nem mondom, hogy ez a helyes, de nálunk este 7-től nincs telefonbuzerálás. Egymásra figyelünk 25 éve.
aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ezert kell dobozt huzni a fejedre

(South Park - Buddha Doboz)

aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!