Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan nem emeli a...

3 hónaposan nem emeli a fejét, gond van vele?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 3 hónapos a kisfiam. Hason emeli a fejét, tartja is,forgatja is mindkét irányba, igaz még eléggé inog a feje és kb 2 perc alatt kifárad. Viszont háton fekve, ha magamhoz húzom a kezénél fogva egyáltalán nem emeli a fejét, hátracsuklik neki teljesen. 3 hete voltunk orvosnál, ott azt mondták mostanra már tudnia kellene. Meddig várjak? Vagy vigyük már most gyógytornászhoz?
ma 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos azt mondta, már emelnie kellene, én megmutatnam szakembernek. Én is úgy tudtam, 3 hónapos korukra kell ezt csinalniuk
ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam már ilyenkor emelte a fejét, hason is, háton is

Ha az orvos szerint probléma, hogy nem csinálja, akkor igen, nézed meg szakemberrel

ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen probléma. Én most járok a kislányommal tornára, aki szintén 3 hónapos. Neki nem ez a baja ő nagyon jól tartja, de ott mondták nekem, hogy 3 hónaposan már tartani kell a fejét. Csinálták is neki ezt a gyakorlatot, hogy azt is leelenőrizzék, hogy valóban rendesen tartja. Nekem a védőnő javasolta, hogy vigyem a szakszolgálathoz, mert kicsit feszesebb a keze ahogy tartja. Egy ránézést mindenképp megér.
ma 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gyerek dokija szerint is kellene.

2 hónaposan oltás előtt alvó babát vittünk be a rendelőbe, felkelt, de félig volt csak magánál. Orvos felhúzta ülésbe és nem tartotta a fejét, már szólt is az asszisztensnek, hogy írja a beutalót. (Aztán persze látta, hogy képes rá, mikor jobban magához tért)

ma 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, lássa ORVOS! Ne gyógytornász. Amíg neurológus nem látja,el ne vidd pl dévényeshez...ki tudja,mi a baj? Ne kezelgesse senki pontos diagnózis nélkül.

Ne feledd,a gyógytornász nem orvos!

ma 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy az orvos mi a fenéért nem adta a kezedbe a beutalót a neurológushoz?!

Holnap kérj! És időpontot is.

ma 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!