Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos. A 39.hétre született. Terhesség alatt semmi probléma nem volt illetve szülésnél sem. 2800gramm 46.5cm el született. 7 hónaposan volt 6440gramm 64cm. 8 hónaposan 6520gramm és 64cm. Nem nőtt egy centit sem. Már legutóbbi státusznál is aggódott az orvos, most elküldött vérvételre a kislányommal. Esetleg van valaki aki ebben a cipőben járt vagy jár esetleg. Beindult a növekedés, és ha nem mi állt a háttérben? 8napos hasmenéses víruson van túl a kislányom fogyott is. Kérem tényleg csak az írjon aki ezen keresztül ment/ megy a gyermekével.
tegnap 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem tudom, a te kislányodnál mi a helyzet, de valószínűleg alaposan ki fogják vizsgálni, hogy kiderüljön.

Ha növekedési hormon gond van, akkor időben kapna rá kezelést.

A szomszédomék legkisebb lányánál kicsit késve ismerték fel, ugyan arányos alakú felnőtt lett, de elég alacsony. A szülők is alacsonyabbak voltak (de nem annyira!), emiatt sokáig nem foglalkozott senki a dologgal, elbagatellizálták.

tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a hormonra gyanakszanak de a vérvétel eredményét várják hogy többet tudjanak mondani. Mindezek mellett gondoltam itt megkérdezem hátha valaki jár hasonló cipőben. Az apuka 172cm 68kg. én 166cm 56kg vagyok. Alapvetően 50kg voltam vasággyal terhesség elött. Párom 55kg volt 24 évesen amikor megismertem, ennek 10éve. Alapvetően véknyak vagyunk de azért annyira nem alacsonyak.
tegnap 22:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül a szomszéd lánya kapott kezelést? Mennyire alacsony? Kiszámolták, elvileg a lányom 162cm-t kellene elérnie felnőtt korára.
tegnap 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Igen, kapott, de ha jól tudom, csak olyan 6-8 évesen, nem hamarabb. Egyszerűen sokáig azzal magyarázták, hogy hát a szülők is alacsonyak. Pedig nem is első gyerek volt.

Régen láttam élőben, de a tesóm szerint max 140 cm lehet. 20 éves.

tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!