Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposan mi az ideális...

10 hónaposan mi az ideális esti fektetés ideje és előtte az utolsó ébrenlét hossza?

Figyelt kérdés
Mármint szerintetek? Tudom, babafüggő, de nálatok hogy volt?
ma 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat nalunk akkoriban 18:00-tol aludt reggel 6-ig. Napkozben meg 2x 30 perc alvasa volt es az esti alvas elott 5 orat volt ebren.

Nyugi; amiota elmult 1 eves, elfelejtett aludni. Most 1,5, mar este 9-kor, neha 10kor tudom csak lefektetni es 6x kel ejszaka 🥲 Legalabb.

Szoval kijutott mindenbol nekunk is, hiaba volt jo alvo kezdetben 😁

ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk pici korától 8-kor már ágyban volt/aludt, ez megmaradt most is, most 19 hónapos.


10 hónapos korában reggel 6-7-kor kelt, aztán 10-től aludt délig, 1-ig.

Majd délután 4-5 körül aludt 1 órát.


7-kor vacsoráztunk, fél 8-kor fürdött, 8-kor már ágyban volt.

Aludt 11-ig, éjfélig, itt kellett egy gyors cicizés.

Aludt 2-3-ig, megint cicizés, s innen aludt 6-7-ig.


Most már végig alussza az éjszakát és nincs délutáni alvás.

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk este 19:30-20:00 körül aludt el és reggel 6-ig aludt. Most annyi változott egy éves lesz, hogy 5-kor kel akármit is csinálunk.

Kettőt aludt egyet délelőtt egyet ebéd után. 15 után estig fenn van és volt. Ha akarom se tudnám elaltatni, mert nem akarja, így fel is adtam annó. Aludjon ahogy neki jól esik.

ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!