Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le akarsz pontozni valakit?...

Le akarsz pontozni valakit? Csak gyere! Mindegy, hogy mekkora a babád, csak gyere!

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egyesek miért kérdeznek, ha csak a pozitív véleményekre/tapasztalatokra kíváncsiak, és csak azoktól vár választ, akik ugyanúgy csinálják a dolgokat a babák körül, mint ők. Most úgy döntöttem, megpróbálok negatív rekordot dönteni hasznos válaszban. :)
2010. jan. 20. 07:18
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Kecskemétis sütőtököm már próbáltam, nagyon szereti. Én még valami másra gondoltam, hátha van valami, ami segít a kakilásban, na és persze olyan, amivel megelőzhető lenne a vérszegénység. Tudtok ilyet?

Banyuci

2010. jan. 20. 10:06
 42/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Igaz nekem nincs kisgyermekem - egy éves unokám van - de minden nap benézek. Kérdést nem tettem fel soha, de egypár kérdésre már válaszoltam. (munkaügyi és Tb.vonalon) A pontozást igazából én sem értem. (szerintem nem is minden esetben a jelenlévők pontoznak fel ill. le)

A feltett kérdésekre sokszor nagyon jó válaszok érkeznek. Nagyon jó, hogy olyan dolgokat is meg tudtok kérdezni, amit esetleg nem mernél megkérdezni.

Akik meg ez a szórakozása, és öröme, hogy a másikat lepontoza, saját maga butaságát tükrözi ezzel.

Minden anyukának és babának sok boldogságot, erőt,egészséget kívánok.

Egy büszke Mama

2010. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

tud valaki gyógyírt rossz alvásra?

és,jó cukor nélküli granulátumos teát hol lehet kapni?

igazából mikortól lehet kekszet darálni a pépekbe?

és valami jó kenőcs is kéne ekcémára.


köszike

2010. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Cukor nélküli granulátumos teát még nem láttam, bár annyira nem is figyeltem még őket.

Ekcémára úgy tudom, kiváló a sudocream.

A másik két kérdésre pedig egyelőre nem tudok válaszolni, mert nem vagyok benne kompetens. Alvásproblémánk nincs, keksztől pedig még messze járunk.

Csak hogy mindegy kérdésedre választ kapj. :)

Banyuci

2010. jan. 20. 10:12
 45/47 anonim ***** válasza:

hát...kész vagyok,hagylak békén,és remélem minden kérdésedre jó választ kapsz

:-D

2010. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy magához a granulálási eljáráshoz szükség van cukorra, ezért tartalmaz mindegyik. Ha ez igaz, akkor nem lesz cukor nélküli granulált tea...sajnos..
2010. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
A céklától nekem nagyon szépeket kakilt a babám, 4,5 hónapos korától kapta. Ő is 7kg felett volt.
2010. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!