Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le akarsz pontozni valakit?...

Le akarsz pontozni valakit? Csak gyere! Mindegy, hogy mekkora a babád, csak gyere!

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egyesek miért kérdeznek, ha csak a pozitív véleményekre/tapasztalatokra kíváncsiak, és csak azoktól vár választ, akik ugyanúgy csinálják a dolgokat a babák körül, mint ők. Most úgy döntöttem, megpróbálok negatív rekordot dönteni hasznos válaszban. :)
2010. jan. 20. 07:18
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Adri vagyok,a gyerekorvos megint! Bocsi a hibákért,de a pindurom éppen itt ugrál a kezembe,és néha belepiszkál a klaviatúrába! :)
2010. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
köszi Adri,este csak hőemelkedése volt,reggelre lett (6.30)ennyi,ha felébred ujra mérem,remélem megy le neki.
2010. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
azért ez sokmindent elárul az értékelésekről, hogy a gyerekorvosunk :) csak 89 %-os.... ebből látszik, hogy nem biztos, hogy a nagy %-ban hasznos válaszok, a valóban hasznosak..
2010. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Bőven belefér még az időbe ez a láz! Délután kutyabaja se lesz hidd el! Folyadékot sokat adj neki! Hűteni nem kell,csak ha nagyon magas 39.5 feletti a láz!

Irj majd hogy mi van!


Egy másik válaszolónak írnám,hogy pár válaszom alá oda írtam hogy "egy gyerekorvos" aztán jöttek a primitívek,hogy "jaaaa persze orvos,én meg szúz vagyok 5 gyerek után,stb,stb. Szóval rájuk hagyom inkább! :)

2010. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

09.12-nek:

Na igen, ez is mutatja, hogy milyen anyukák pontoznak le.... De szerintem magukból indulnak ki. Ezek szerint ők kamuznak magukról?!

Banyuci

2010. jan. 20. 09:14
 26/47 anonim ***** válasza:
Az én babám minden oltáskor belázasodik, neki is a Germicid kúp vált be plusz a hűtő fürdő. Oltás napján este ő már lázas és tart még következő nap estig, akkorra túl van rajta és utána kutya baja. A te babád is reméljük gyorsan túl lesz rajta.
2010. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Mi tegnap kaptuk meg a 4 hónapos oltást, és nem lázasodott be, és az eddigieknél sem. Ettől függetlenül még belázasodhat a további oltásoknál?

Banyuci

2010. jan. 20. 09:16
 28/47 A kérdező kommentje:

Ja, még egy kajával kapcsolatos kérdés. Babócám eléggé székrekedéses. Napi egy kaki van, de az általában kemény. Tegnap a doki azt mondta, a gyereknek püré kell. Adok már neki gyümölcsöt egyszer délelőtt, két kaja között. A doki szerint egy délutáni kaját ki kell váltani pürére, és maximum 3 félét váltogassak, nem kell túl sok ízt megismernie még. Most adok neki alma-sütőtököt, ezt szereti. Mit ajánlotok még? Láttam kecskemétiből valami cukkini-burgonyát, azt lehet? Ja, meg vettem egy paradicsom-burgonyát is, de még nem kóstoltattam vele.

Banyuci

2010. jan. 20. 09:21
 29/47 anonim ***** válasza:
Banyuci! Előfordulhat hogy a késöbbi oltásoknál lesz hőemelkedés,estleg láz,mert más az oltások összetevője,és máshogy reagál rá a kis szervezet,én ezért sem nagyon szoktam egyszerre beadni a kötelező és a nem kötelező oltásokat,inkább mondom a szülőknek hogy a két oltás között hagyjunk ki 2-3 hetet. Igy oltom az én babámat is.2 hete megkapta a 4 hós szurit,februárba meg a pneomococus ellenit.
2010. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

18 hós oltásos anyuka vagyok,alszik még,de már lement neki a láza,megmértem közbe. Már fél liter folyadékot mgivott.

eddig soha egyetlen oltástól nem volt baja,még a rettegett 15 hóstol se...egyszer volt csak beteg,ezért ijesztő nekem.

őszibarack-sárgabarack püré? attól mindkét babócám(18 hós,7hós) olyan jókat szokott kakilni,h öröm pelust cserélni:-)

2010. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!