Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le akarsz pontozni valakit?...

Le akarsz pontozni valakit? Csak gyere! Mindegy, hogy mekkora a babád, csak gyere!

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egyesek miért kérdeznek, ha csak a pozitív véleményekre/tapasztalatokra kíváncsiak, és csak azoktól vár választ, akik ugyanúgy csinálják a dolgokat a babák körül, mint ők. Most úgy döntöttem, megpróbálok negatív rekordot dönteni hasznos válaszban. :)
2010. jan. 20. 07:18
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Engem lepontoztak a műkörmös topikban, van műkörmöm:-))

Kiváncsi lennék, hogy néznek ki.

2010. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

bocs az offért! gyerekorvos itt vagy?

a fiam tegnap kapott prevenar és 18 hós oltást,38,9 a láza, semmi nem viszi le,hütés,nurofen se,iszik,most elaludt,mit tegyek??


ÉS A KÉRDÉSRE VÁLASZOLVA: utálom mikor lepontozak valakit, amit most olvastam,a gyerekszájas,és ott is lepontozák a válaszadókat,aki leirják a történetüket. nem tudom miért jó ez,persze én is lepontozom mikor trágárul,vagy egymást becsérelve válszolnak . A legjobb mikor összevesznek az anyukák egy-egy kérdés válaszain. Abortuszos kérdésekben meg már bele se olvasok,mert szörnyű ami ott megy.

2010. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

8.34 vagyok, persze abban igazatok van, hogy bődületes marhaságokat, amik árthatnak a babának, nem baj, hogy lepontozzák (pl szalonna a babának...) :)))

De engem is lepontoztak már olyanokért, hogy a férjem nem jár bulizni nélkülem, meg egyáltalán minden olyan válaszért, ami nincs összhangban a Kismamával, és a Sears módszerrel...:))

orvos anyuka, nem írnád a válaszaid alá, hogy orvos vagy? mert ha pl bizonytalan vagyok valamiben, akkor azért sokat segítene, hogy tudnám, hogy ezt a választ egy hozzáértő írta! :)

2010. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Annál a kérdésnél úgy néztem senki nem kapott magas %-ot.
2010. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Na, most akkor én is offolok: Baby Panadolt próbáltad? Ugyan nem vagyok gyerekorvos, de hátha... vagy valamilyen kúpot próbálj, azok előbb hatnak, mint a szájon át bevehetők.

Egyébként még a keresztborogatás is jó lehet (bal láb, jobb kéz, és fordítva).

Banyuci

2010. jan. 20. 08:56
 16/47 anonim ***** válasza:

Bocsi, offolok.

Hű, van itt egy orvos anyuka is?Megnyugtató.

2010. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Én eddig csak nagyon súlyos esetben pontoztam le választ, de van amitől a falra tudnék mászni. Pl. "Hogy szoktassam vissza a kiságyába 11 hós babám? Válasz: "Nálunk soha nem aludt a nagyágyban."

Miért gondolják egyes anyukák, hogy az ilyen válaszokkal segítenek?

2010. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, vannak itt olyanok, akik csak azért járnak ide, hogy pontozzanak. Vagy tévedek? Egyáltalán kinek van erre ideje? Elég sokat írtam már, de megmondom a frankót: SOHA SENKIT NEM PONTOZTAM!!!

Banyuci

2010. jan. 20. 09:00
 19/47 anonim ***** válasza:
8:51-es Mióta van láza a babának? Várd meg míg felébred,lehet most kialussza.Álltalaában 1 napig szoktak lázasak lenni az oltásra érzékenyebb babák,de ha megnyugtat akkor vidd le az orvosodhoz,nézzen bele a torkába.DDe én úgy vélem hogy délitánikg le fog menni neki a láza! :) Irj majd hogy alakul a bébi! Adri a Gyerekorvos! :)
2010. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Ja még az lemaradt hogy a Germicid kup hattásosabb,mert a panadol nem minden babánál válik be! Például az én nagyobbik lányomnál semmit nem ér,a pici 5 hós,szerencsére még nála nem került sor a tesztelésre! :) Adri
2010. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!