Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le akarsz pontozni valakit?...

Le akarsz pontozni valakit? Csak gyere! Mindegy, hogy mekkora a babád, csak gyere!

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egyesek miért kérdeznek, ha csak a pozitív véleményekre/tapasztalatokra kíváncsiak, és csak azoktól vár választ, akik ugyanúgy csinálják a dolgokat a babák körül, mint ők. Most úgy döntöttem, megpróbálok negatív rekordot dönteni hasznos válaszban. :)
2010. jan. 20. 07:18
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

hány hós a babád?? Jól látom hogy 3,5 hónapos??? Neki még bőven anyatej kell,vagy ha nincs,akkor tápszer!! 4 hós kortól ajánlatos a tápis babáknál elkezdeni az alma kóstoltatást!

Nagyon fejlet még ebben a korban a babák gyomor és bél rendszere,ne kockáztass mert késöbbiekben okozhat elég sok panasz a korai hozzátáplálást!!

Adri

2010. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Nekem bevált módszer,hogy már csak a kérdésre válaszolok.ha vélemény kell,menjen fórumozni,ott pontozni se kell.


pl.Másnak is gyakran sír a babája éjjel?

válasz: igen.


ennyi.

2010. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Adri! Jövő héten, 28-án lesz 4 hónapos. Anyatejem már nagyon kevés van, és kezdettől fogva tápszeres, viszont több, mint 7 kg!!! A doki szerint ő két hónappal előbbre jár súlyban, és mivel vérszegény lehet, kell neki a főzelék.

Egyébként az őszibarackot már próbáltam, ízlett neki, de igazából főzelék félére lennék kíváncsi, mit ajánlotok. A gyümikkel nincs baj, mindegyiket imádja.

Banyuci

2010. jan. 20. 09:45
 34/47 anonim ***** válasza:

nyilván azért van a pontozási lehetőség, hogy pontozzon az ember.

ezen nem kell kiakadni:)

2010. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
37%
minek válaszoltok még?már rég nem a kérdésről szól a téma....
2010. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Tök mindegy, de itt legalább értelmes dolgokat olvastam, értelmes anyukáktól. Valahol ezt akartam elérni. ;)

Banyuci

2010. jan. 20. 09:52
 37/47 anonim ***** válasza:
53%

értelmes dolgokról?

itt is csak a fricskázás megy 80%-ban

2010. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Szerintem nem olvastad végig a topicot. De kérlek, hogy ha a további speciális kérdésemre (kaja) nem tudsz válaszolni, illetve a lázas témához nem tudsz hozzászólni, akkor inkább ne is írj!

Banyuci

2010. jan. 20. 09:57
 39/47 anonim ***** válasza:
próbád meg a sült, forralt vízzel pürésített sütőtököt, az nagyon finom, a fiam imádta
2010. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
53%

akkor írj új kérdést!

nem idegesíteni akarlak,de te beszélsz,mikor ugyanazt csinálod.először beszólogatsz,aztán provokálsz,majd eltérsz a tárgytól,és egy kérdésen belül kibeszélsz 3évnyi teendőt


bocsi,ha nincs igazam

2010. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!