Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le akarsz pontozni valakit?...

Le akarsz pontozni valakit? Csak gyere! Mindegy, hogy mekkora a babád, csak gyere!

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egyesek miért kérdeznek, ha csak a pozitív véleményekre/tapasztalatokra kíváncsiak, és csak azoktól vár választ, akik ugyanúgy csinálják a dolgokat a babák körül, mint ők. Most úgy döntöttem, megpróbálok negatív rekordot dönteni hasznos válaszban. :)
2010. jan. 20. 07:18
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Jajj, és elfelejtettem odabiggyeszteni, hogy Banyuci. Így utólag pótolom. :)
2010. jan. 20. 07:19
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Ó,megelőztél!Én épp most akartam feltenni egy kérdést,hogy mi alapján pontozgatják egymást le vagy fel az emberek.Ha valaki véleményre kíváncsi,akkor miért nem fogadja el azt is,ami neki nem tetszik.Ezt sosem fogom megérteni.Ha valaki bunkó módon beszél,az más.De ez...
2010. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én volt már hogy lepontoztam valakit de nem a véleménye miatt hanem a stílusa miatt. Aki nem tudja elfogadni a más véleményét annak nem itt a helye.

Sok sikert a célod eléréséhez!

2010. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
OFF ha engem lepontoznak azt honnan tudom meg?
2010. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
49%

A válaszod alatt lesz egy kis felirat,h ez a válasz x%-ban hasznos.Az x ilyenkor < mint 100.:))

Engem is marhaságokért pontoztak már le, a kedvencem a "Szerinted melyik a legszebb a lánynév"-szerinte biztosan nem az:)))-,de a csúcs az volt,aki végig lepontozta azokat-velem együtt-akik egy külföldön élőnek segítettek orrszívót találni.:))

Sokszor látszik,h valaki csak egyszerűen végignyomkodta a piros kezeket a kérdésnél,sztem nem sok értelme van ennek a pontozásnak.Bár ez már sokszor felmerült.:)

2010. jan. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Van egy műkörmös topic is, ott is látszott, hogy akinek van műkörme, a többiek lepontozták. Azt nem értem, hogy miért? Pont azért van itt minden kérdés feltéve, hogy eszmét cseréljünk, nem? Te hogy csinálod ezt vagy azt a babáddal, hogyan neveled, mire szoktatod rá, stb.

Attól, hogy valaki elmondja a véleményét (akár legyen az a kérdező szempontjából negatív), miért kell lepontozni? Hiszen ezekből is tanulhatunk, nem?

Én ugyan első babás vagyok, de már két családnál végig asszisztáltam születéstől kezdve a babázást. Az egyik 9 éves, a másik pedig 13 hónapos, az enyém 3,5 hónapos. Rengeteget tanultam tőlük, pelenkáztam, etettem, altattam, büfiztettem... Majdnem olyan vagyok, mint egy három gyerekes anyuka. :)

Ha lehet, miért ne mások hibájából okuljak?

2010. jan. 20. 07:51
 7/47 anonim ***** válasza:

Hát igen, ráadásul nekem pl tök rosszul esik, hogy nagy lelkesen megírom a választ, esetleg a gyerek épp üvölt mögöttem, de azért még befejezem, mert úgy gondolom, hogy van abban valami amit mondok... erre másnapra látom, hogy a fele társaság rányomott a piros kézre.. (ami mellesleg azért van, hogy az oda nem illő, provokáló, stb megjegyzéseket jelölje... nem pedig a nézetbeli különbségeket...)

amúgy tudja valaki hogy mitől függ, hogy látszik-e hogy egy válasz hány %ban hasznos? Mert van, hogy értékelek valamit, de nem jelenik meg semmi, pedig ugye ha már egyvalaki hasznosnak ítélte a kérdést, akkor az 100%ban hasznosnak kéne legyen.

2010. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%
Na hát igen! Ezen kibuktam már egy párszor! Gyerekorvos vagyok éppen itthon a pici babámmal.Szakmába vágó kérdésekben,segítek,de nézd meg hány százalékos vagyok! A sok otthon ülő begyöpösödött anyuka,ebben leli örömét,pedig némelyik olyan buta,és néha életveszélyes választ ad,engem kioktatva hogy borzasztó! Na figyeljétek majd hogy lesznek akkik lepontoznak ezért a válaszomért is! :)
2010. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

persze, sokszor értelmetlenül pontoznak, pl melyik név tetszik, az nagyon szubjektív, abban nincs nem hasznos


de az, hogy mindenki hasznos, aki a véleményét mondja el, azzan nem értek egyet - mert pl a kérdés, hogy pl most sarkítva: 3 hónapos gyereknek adhatok-e füstölt szalonnát és az egyik hozzászóló azt mondja, hogy persze, ő is adott a babájának, semmi baja - ő csak a véleményét, saját tapasztalatát mondja el, de a választ mégsem hasznosként értékelem, mert hülyeséget mond

ha hasznosként értékelné mindenki "mert csak a véleményét mondja el", akkor a százalék alapján más tapasztalatlan anyuka esetleg kipróbálná a babájának a szalonnát a "hasznos" válasz alapján

2010. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Én azon akadtam ki, hogy szerintem sokat segítettem már a tapasztalataimmal, és mégis 56%-os vagyok, mert szerintem egy 16 hónapos gyereknek nem kellene a szüleivel aludnia.
2010. jan. 20. 08:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!