Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig volt cumitok?

Meddig volt cumitok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nagyfiamnak 2,5 éves koráig. A kicsinek nem adtam.
2010. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Fiamnak 2.5 éves koráig volt, Ő dobta el szerencsére. Lányomnak sohasem volt, Ő ujjszopizós.
2010. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
egy hétig.
2010. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A lányom 2,5 éves korában magától "tette le". A kicsi fiam 3 hetes és neki is adtam már cumit, mert nem tudom szoptatni és valahogy meg kell nyugtatni.
2010. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
SE cumi,se újszopi.22hós
2010. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én 7 éves koromig cumiztam, ez meg is látszik a fogaimon :S Hazajöttem iskolából és egyből vettem elő a cumit, csak azzal tudtam elaludni, aztán egyik napról a másikra letettem, de már nem emlékszem, hogy hogy. Egy gyerekem van, megfogadtam, hogy nem adok neki cumit, mert magamról tudom, hogy nehéz leszoktatni róla és káros is, de megszegtem a fogadalmam. Eleinte nem is igényelte, de mióta fogzik kell neki. Nem tudom mi lesz ennek a vége, remélem ha kijött az összes foga ráun magától. Minden esetre nem fogom bevetni a szüleim trükkjeit a leszoktatáshoz, ecet, paprika és társai...
2010. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja és még egy érdekes történet amit a párom nagymamája mesélt. A kis Csabika 3 éves koráig cumizott, egyszer épp kacsát kopasztott a mamája, Ő ott botorkált körülötte és hopp bele esett a cumi a csúnya, kacsatollas vízbe. Rángatta minden felnőtt lába szárát, hogy vegyék ki neki, de nem segített senki a kis Csabikának. Így szokott le a cumiról:)
2010. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Fél évesen adtam neki, kizárólag alváshoz, egy évesen vettem el.
2010. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapos a kisfiam. Nem adtunk neki cumit. Kaptunk egyet ajándékba, de kidobtuk. Nem akarunk küzdeni a leszokással, a keze amúgy is kéznél van, és azt sem akarjuk, hogy evés helyett cumizzon. Eddig még bármi baj volt, meg tudtuk nyugtatni cumi nélkül is, elaltatni sem probléma, szóval nem látom értelmét.
2010. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem minden gyerek más és más, lehet, hogy valaki megvan cumi nélkül, valamelyik el sem fogadná, valamelyiket meg annyira megnyugtatja a cumi, hogy akkor miért ne adnánk neki oda. Szerintem óvodába azért már illik úgy menni, hogy nincs cumi (napközben semmiképp).
2011. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!