Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, akinek csak a...

Volt olyan, akinek csak a terhessége utolsó harmadában derült ki, hogy valami baja lesz a babájának?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok,és most derült ki,hogy agyi rendellenessége van/lesz..:(

Nálatok hogy történt?

Volt olyan,hogy tévedett a doki?


2010. jan. 14. 16:05
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Mihamarabb menj el 4D-s UH-ra,vmi profi helyre(Bolgárkerék u.,vagy az Istenhegyi klinikára).Mond,h SOS-be szeretnél időpontot,de ne mondd,h miért(úgy valóban egy reális véleményt kaphatsz)
2010. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

18:23-as !


Ahhoz képest,hogy nem vagy doki,már így is többet segítettél,mint az én orvosom..Köszönöm!


Azt én is tudom,hogy a méhen belül nem pontos a diagnózis,de látták a folyadékot az agyában,tehát valami biztos van..:(

De igazad van,ráérek akkor aggódni (ennél jobban),ha több orvos is ezt mondja.

2010. jan. 15. 22:30
 23/47 anonim ***** válasza:

Szia!

18,23-as vagyok.

Nincs több magzatvized?Genetikai centrumban voltál UH-on?

Nem terveznek magzatvíz vizsgálatot?

Voltál a vizsgálaton?Mikor lesz eredmény?

Majd nézem,hogy írtál-e,mert érdekel a sorsotok.

2010. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Szia!

Azt nemtudom,hogy több-e a magzatvizem.Csak ennyit írtak az uh-s papíromra.Miért,az mit jelentene?

Kedden megyek genetikushoz,amint tudok valamit,üzenek.


Egyébként azt hiszem rájöttem valami fontos dologra:

Az első vérvételnél,még szeptemberben az IgG,IgA negatív volt,tehát még nemvolt toxoplasma fertőzésem.

Decemberben vettek vért,ekkor derült ki,hogy lisztérzékeny vagyok.De még pluszban:

Decemberi lelet szerint:IgM :318 (40-230),IgA: 553(70-400)

IgG: 959 (700-1600)!!

Tehát,ha jól értelmez,jelenleg is fennálló toxoplasma fertőzésem van!Vagy nem jól értelmezem??

Mert ha így van,akkor azt hiszem nem kérdés,mitől vannak a problémák...:(

2010. jan. 16. 21:58
 25/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól értelmezed szerintem is.....

A több magzatvizet okozhatja fejl.rendellenesség is.Nekem olyan sok volt a m.víz,hogy többször leengedték vödörbe....

Nekem nem is néztek fertőzésre utaló dolgokat.Nekem azt nézték nem-e örökletes.Szerencsére nem (azóta egészséges kislányom született).Nálam spontán alakult ki nem tudjuk miért.Nekem 9 hetesen hólyaggyulladásom volt.....

2010. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Szia!


A magzatvíz mennyisége normális.Szerintem nálunk ez a toxoplasma okozott minden bajt...:( De ha én nem járok utána,még ez se derül ki!Jó,mi?


Na,ma voltam genetikusnál,aki sok mindent nem mondott,de azért öntött belém egy kis lelket..

Azt mondta,hogy ez a tágulat,habár nem kicsi,és nem jó,hogy van,de korántsem vészes méretű!Szerinte majd a jövő heti uh-n kiderül minden,addig felesleges bármilyen feltevésekbe bocsájtkozni!És pláne felesleges előre riogatni!Mert ugye mondtam neki,hogy az én dokim szerint biztos,hogy beteg lesz a babám!

Ha esetleg nőni fog ez a tágulat,akkor ráérek aggódni.De arra is van egy minimális esély,hogy esetleg csökken..

Tehát, a lényeg,hogy a jövő heti uh után többet tudunk,és addig ne aggódjak!

Nem túl jók a kilátások,de nincs veszve minden!


Én csak arra tudok gondolni,hogy Istenem,ha csoda történne,és eltűnne (vagy legalább nem nőne) az a tágulat..!

Nagyon remélem,hogy megint csak az én dokim fújta fel az egészet!

Háát röviden ennyi!

Köszi az aggódást,és ha tudok valamit,üzenek!

2010. jan. 19. 14:25
 27/47 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen!
2010. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
DRUKKOLOK!És feltétlen írj!
2010. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Köszi,nagyon aranyosak vagytok! :)

Mindenképpen üzenek,ha tudok valamit!

2010. jan. 19. 23:46
 30/47 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok értetek!!!!

Írj,ha többet tudsz!

2010. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!