Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, akinek csak a...

Volt olyan, akinek csak a terhessége utolsó harmadában derült ki, hogy valami baja lesz a babájának?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok,és most derült ki,hogy agyi rendellenessége van/lesz..:(

Nálatok hogy történt?

Volt olyan,hogy tévedett a doki?


2010. jan. 14. 16:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm nővérének csak a szülés után derült ki, hogy down kóros a kisfia. Minden eredménye tökéletes volt. :-(
2010. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Ez nem túl bíztató :(

Nálunk agyi oldalkamra tágulatot diagnosztizáltak...

2010. jan. 14. 16:10
 3/47 anonim ***** válasza:
szia!Hát,nem irigyellek...Hogy bírod????
2010. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. En viszont olyan esetet hallottam, hogy forditva tortent. Remelem nem lesz semmi baja a babadnak. Szurkolok nektek.
2010. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek is az utolsó harmadban mondta a dokija, hogy a baba nagy valószínűséggel vízfejjel fog születni, és jobb lenne, ha elvetetné a gyereket még most. Egy másik dokihoz is elment, az azt mondta neki, hogy esélyes, de nem biztos, hogy vízfejű. Ezer helyre kellett menni, mindneféle genetikára, még a gyereksebésszel is előe egyeztetni.Végül tökéletesen egészséges gyereket szült.

Semmi baja a világon, még csak nem is nagy a feje. Remélem nálad is hasonló happy end várható, drukkolunk érted.

2010. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Nekünk születése után derült ki, hogy rendellenessége van, koponyáját meg kellett műteni, remélhetően egészséges felnőtt lesz.

A babádnál ez mennyire komoly, mit mondtak, nem tudom, hogy mi ez a betegség.

2010. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Annyit tudok nagyjából,amit az uh-n mondtak:

30+ hetesen

Oldalkamra hátsó szarvában a liquorté 23x8 mm

Cisterna magna területén min. liquortöbblet

Szabályos kisagy. CSP ábrázolódik


A dokim szerint BIZTOS hogy lesz baja a babámnak,holnap megyek TORCH vizsgálatra,aztán 2 hét múlva uh kontroll..:(

2010. jan. 14. 16:39
 8/47 anonim ***** válasza:
Szia.Én is voltam ilyen helyzetben........26 hetessen.Egy eléggé elismert orvos agykamratágulatott állapitott meg,mint a 4 agykamrára!Én átérzem a helyzetedet,szörnyű volt nekem is.Másnapra kértem 4d uh-ra időpontot,ott mindent rendben találtak,irtó rendes volt az orvos!!!Utánna mentem kb.4 nap múlva egy uh-os főorvoshoz,aki szintén mindent rendben talált,majd a havonta jártam hozzá uh-ra.kb 34 hetes korig.Most pedig itt van egy lassan egy éves gyönyörű kisfiú,akinek semmi baj nincs a fejével.TÖKÉLETES NEKI!!Szóval én azt tudom ajánlani,hogy nyugodj meg(tudom nem könnyű)és keress fel egy másik orvost,vagy még többet,és ha mindegyik egyformát mond akkor kezdj el aggodni.Pontossan mit mondtak????Remélem minden rendben lessz!!!!Légyszives irj majd,hogy mi történt.nagyon szoritok neked!!!!!!!!!:)
2010. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy masik dokihoz is!
2010. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el gyorsan 4D uh-ra is!!! Nagyon drukkolok nektek, hogy tévedés legyen!!!


Én ugyan személyesen nem ismerem, de egy barátnőm osztálytársa szült down-os babát úgy, hogy egész terhessége alatt minden rendben volt a dokik szerint!!

2010. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!