Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak/voltak olyan babaruháit...

Vannak/voltak olyan babaruháitok, amik egyszer vagy egyszer sem voltak a gyerekeden? Mi lesz/lett a sorsuk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van. eltettem a többi már kinőtt ruhával együtt a kistesónak. vmikor biztos lesz még 1 babánk:)
2010. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Elrakom a következő babámnak, hátha ő is lány lesz.
2010. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
van, van!:) kistesóé lesz:)
2010. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem is lányom van és sok nagyon szép kis ruhácska van a szekrényében kihasználatlanul, mert éppen nem találták el a méretet vagy esetleg olyan darab, ami nem hétköznapokra való és ritkán tudtam ráadni.

Ha fiam lesz legközelebb, nagyon fogom ezekete sajnálni.

2010. jan. 11. 14:46
 5/15 anonim ***** válasza:

En eladtam a legtobbet, mert nem szuletett teso.

Ha van esetleg kedves baratnod add neki oda, vagy add el oket, esetleg ha testverednel lesz gyerek akkor add neki oda.

2010. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz a sorsuk, mint nálatok. De akkor is sajnálom őket... :)
2010. jan. 11. 14:49
 7/15 anonim ***** válasza:
na mi ezért vettünk/kértünk fehér- zöld babrucikat, hogy bármilyen nemű lesz is a baba, azért legalább 2 baba garnitúrája legyen. Viszont van olyan rózsaszín ruci (kaptuk ), amit bezony felhúzok itthonra a fiamnak.Ki látja?:)
2010. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van, amit már kölcsön adtam, pedig még biztos lesz gyerekem (eddig két lányom van). A ruháim nagy részét én is úgy kaptam, ezért van olyan, ami "évszakeltolódás" miatt nem is túl jó. És olyan is van, ami jó lenne, de a kisasszony hisztirohamot rendez, hogy nem veszi fel... :o)

Ha végleg nem kellenek, tovább fogom ajándékozni.

2010. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nagyon sok ruhát kaptam egy kedves ismerős kismamitól,nem is kéri vissza,mert már a 3.gyereke született!

Vettünk mi is párat,meg ajándékba is kaptunk!Van olyan,amit nem is,vagy max.1x használtunk!Én odaadtam a barátnőmnek,most szült szintén lánya van!Ő elteszi a másik barátnőnknek,akik most tervezi a babát!Ha újra lesz nekünk babánk,akkor visszajönnek hozzám a ruhák!Én el nem adom senkinek,inkább ajándékozom!

2010. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a kistesónak eltettem. Próbálok olyanokat venni, ami semleges színű, de azért van sok rózsaszín is. Ha kisfiú lesz a második babánk, akkor megkapja a 2 hugom őket, nekik még nincsenek gyerekeik.

12 hetes kislány anyukája

2010. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!