Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak/voltak olyan babaruháit...

Vannak/voltak olyan babaruháitok, amik egyszer vagy egyszer sem voltak a gyerekeden? Mi lesz/lett a sorsuk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk már több zacskó van olyan,amit kaptunk,de már nem volt jó a babánkra,így nem tudtuk ráadni. :(

Meg olyan is van,ami nem valami praktikus..Mármint mikor pelusoznám, a gyereket össze-vissza kéne forgatnom,csak hogy letudjam róla venni a ruhát.. Na ezeket sem hordja a kicsi.

Én is elteszem a leendő babánknak. Mondjuk az apuka nem bánná,ha a második baba fiú lenne,de én meg azt nem ha az is lány lenne..! :)

Amúgy azoktól a rokonoktól meg feláll a szőr a hátamon,aki azt mondja,hogy majd akkor lesz gyerekük,mikor megtudják tőlünk örökölni a dolgokat...

Olyan vicces,hogy pl a tesómék sokkal jobb helyzetben vannak nálunk,de már ezeket pedzengetik...


Lehet,hogy önzőnek tűnik,amit leírok,de én úgy vagyok vele,hogy kb annyit fognak majd tőlünk a tesómék kapni,mint amit mi is kaptunk tőlük... (kb. 2 zacskó pelenkát + 3 bodyt + 2 rugit..)

Ezekből is persze újakat,mert szerintem elfogom ikább adni az összes ruháját,amit vettünk a kicsinek,ami nem kevés...

Na jó...mi ezt biztos nem fogjuk tudni megállni,hogy majd ha egyszer lesz a tesómnak gyereke,akkor ne vegyünk majd neki ezt-azt mindíg,ha megyünk majd hozzájuk...:)


Üdv.,egy 5 hónapos baba anyuja :)

2010. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Néhányat eltettem a következő babának :o)

Sokat odaadtam egy csajnak, mert nehéz körülmények között élnek, így jól jött nekik. Már kaptam vissza tőlük, nagyon vigyáztak rá, azokat szintén eltettem hátha kell majd....

2010. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
húú, hát nálunk már több zsák kinőtt ruha van. A lányom 2,5 éves, a fiam 4 hónapos. Most már a drágább és helyigényesebb darabokból próbálok unisexet venni :) De a lányruhákat, ami nagy helyet foglalt (pl. overál, téli kabát, csizma), eladtam. A többit a barátnőmnek adtam, nemrég született kislánya. Fiú ruhákat se nagyon kell venni, szerencsére kapunk kölcsön barátunktól. Azért néhány darabnak így sem tudok ellenállni. És igen, jónéhány db van így is, amit sajnos nem tudtunk kihordani. Azokért fáj a szívem...
2010. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kislányom van, sok sok szép márkás ruhával, és mivel gyorsan nő sok nem is volt rajta. Több a kelleténél, de a nénikéje meg van veszve a kisruhákkal. :D Így aztán eladók, mert nem tervezünk tesót.
2010. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ahol ti éltek, milyen a kórház helyzete, de több kórház szülészeti- és csecsemő osztályán is szívesen fogadják a jó állapotú kis ruhákat. Én például a bodykat oda vittem, a családsegítőhöz is adtam, és persze tettem el a következő gyerkőcöknek.
2010. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!