Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan szoktatta bilire a...

Ki hogyan szoktatta bilire a kicsijét egy évesen?

Figyelt kérdés
Csak egy éves korban biliztetős anyukák válaszát kérem szépen.
2010. jan. 6. 12:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amikor ülni tudtak stabilan rátettem őket.A legnagyobb 2 éves,a középső 19 hónaposan lett szobatiszta.A kicsi 9 hónapos,ő még folyamatban van.A nagyoknál nem volt visszaesés,sőt a nagy még nem is beszélt,de a bilit már hozta.

Én úgy csináltam/csinálom:

Általában reggel kakil.Evés után leülünk a bilire.A bilinél külön játékok vannak.Ezekkel nem találkozik napközben.PL:formadobálos,építőkockák.Játszunk,aztán jön a mesekönyv.Ugatunk,nyávogunk,sziszegünkstb..Van,hogy csak 10 percig üldögél ott,de van ,hogy 30 percig is szórakoztatnom kell.Inkább tanulós ,vagy ügyeségi játékokatjátszottunk bilizés közben.A nagylányom(18 éves) korában még voltak egymásba építhető nagy karikák,hát ő azt úgy tudta pörgetni.

Délután uzsi előtt,vagy után szintén leülünk még egyet bilizni.

Én mindig megmutatom,ha van ,ha nincs benne alkotás.Ha van,akkor tapsikolunk is,dícsérgetjük.

Sok sikert,nyárra már lesz eredmény!

2010. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!