Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan szoktatta le szuper...

Ki hogyan szoktatta le szuper cumis kicsijét a napközbeni cumiról?

Figyelt kérdés
15 hós és 3 hónapos kora óta cumizik a kislányom. Nagyon cumis lett és ha rajta múlna csak evésre venné ki. Vannak napok amikor egész sokáig nem jut eszébe és nem kéri, de ha valami van (megüti magát, fogzik, náthás stb) akkor azonnal a cumit kéri és ha le akarom beszélni róla vagy elterelni akkor keservesen sír. Amúgy szopik még és egész nap együtt vagyunk, sokat foglalkozunk én is és apukája is vele nem is értem miért ennyire cumis...
2010. dec. 20. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Tapasztalatom nincs e teren, mert a lanyom nagy ivben kopi ki a cumit (pedig neha jol jonne, ha szeretne cumizni). Ezt a cikket talaltam nemreg, az utolso mondat kivetelevel egesz jol hangzik.

2010. dec. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kéri add oda neki, hiszen biztonságot jelent a számára. De ne legyen szemelõtt egész nap, hogy ne csak azért kivánja meg, mert meglátta. Még egy darabig eltart ez a nagyon cumis idõszak, de utánna majd egyre ritkábban jut az eszébe. Az én lányaim kb 2 és fél évesen szoktak le végleg.
2010. dec. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam saját magától szokott le egyik napról a másikra! Reggel ha felkel már az az első hogy leteszi a polcra és az ott van mig nem megy aludni! Egész nap szem előtt van de még sem kell neki aminek nagyon örülök :)!

Este is megissza a tejet és elveszi a cumiját és megy aludni :D! Szerintem ne erőltesd akkor ha neki szüksége van rá lehet ez megnyugtatja meg jó neki a fogzásra!

2010. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!