Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám nem lesz 9 kiló 1...

Ha a babám nem lesz 9 kiló 1 évesen akkor mi lesz? Kivizsgálásra kell mennünk?

Figyelt kérdés

Rossz evő sajnos, most 9 hónapos és 7300g. A védőnőt kérdeztem erről de azt mondta nem baj majd 1 évesen kell olyan 9-10kilónak lennie. Mivel 3 hónap alatt 1kilót sem híztunk ezért nem valószínű, hogy elérjük. Annak is örülök majd ha 8,5 kiló lesz. :/

3160g-al született.


2009. nov. 24. 21:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanebben a cipőben járunk mi is. A fiam nem evésén kiborít. Nálam ez a napirend,hogy nem eszik.már más témám sincs a családdal,csak hogy miért nem eszik a fiam és hogy mit kellene neki főzni,amiből nagyobb mennyiséget megenne. semmi nem jön be. A tápszert meg gyűlöli,már a cumisüveget is elutasítja ha meglátja, úgy kell vele megbeszélni,hogy ebben az üvegben nem tápszer,hanem tea,vagy gyümi vagy víz van.7 hónapos, 7200 g.Nehéz megállni nekem is hogy ne tömjem. ha van kedved írj priviben,talán tudunk segíteni egymásnak,evés terén.tapasztalatcsere, vagy ötlet terén. Mindenki azt mondja ne aggódjak,mert eleven és örökmozgó baba a mi fiunk is.
2009. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

dehogy kell :)

az enyém 1 évesen 8800 g volt, most 14 hónapos, és szerintem fogyott is.

és 79 cm, tehát elég magas is :)

2009. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is mindig aggódtam, mert a ksifiam, aki második gyerek sokkal kisebb, mint a tesója volt ennyi idősen, pedig kb. egy súllyal születtek.

Ő éppen megvolt 9 kg 1 évesen, de sosem mondták, hogy sovány, mindig azt mondták, hogy jól néz ki.

Igaz ahhoz voltam szokva, hogy a nagyot "Hurka Gyurkázta" a doktornő, mert 1 évesen 12 kg volt. Szóval még egy családban sem egyformák a gyerekek.

2009. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az ikerlányaim 1 évesen nem voltak 8 kg-osak,pedig 3kg fölött születtek mindketten.Most 3,5 évesen 12kg-osak.:)A dokink megnyugtatott,h amíg vidámak,mozgékonyak,nem betegesek,addig nincs baj,és nem kell étvágyjavítót sem szedniük-volt egy évük,amikor szinte a levegőből éltek-.Sosem betegek,virgoncak,csini,vékony lányok.:))Sose kínoztam őket az evéssel,amikor evésidő volt,megkapták,annyit ettek amennyit kértek,nem volt központi probléma az evés,nem "tömtem" beléjük.Mostanában már jól esznek,nem válogatósak,de továbbra is lassan híznak-ami talán kisebb baj,mintha a levegő is hizlalná őket.:)-.

Egyébként az egyik fiam meg annyit eszik mint egy elefánt,egész nap,folyamatosan,aki először látja,el sem hiszi.És ő is nagyon vékony.:))

2009. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mit ne mondjak én is be voltam ˝˝tojva˝˝.

Az én lányom a 35.-dik hétre született 2700g-al és 50 cm-rel.

Mikor kihozhattam,csak azon járt az agyam hogy ilyen csöpp teremtés mikor lesz ˝˝stabil˝ normál súlyú baba.

Aztán az első hónapokban az orvos meg a védőnő aggodalmai,hogy szerintük pici.

Voltunk tanácsadáson 7 hósan,és meglepődtem 7.8kg és 72 cm volt.Mondom a dokinak:Nem kevés?

Mondta hogy nem mert 1 évesen 9-10kg körül kell lennie.

Egy 8.5 hós kislány anyukája.

2009. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!