Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bethesda kórházba kell mennünk...

Bethesda kórházba kell mennünk fejlődésneurológiára. Mikorra kaptatok időpontot a bejelentkezéstől számítva?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, 1,5-2 hónap a várakozási idő.

Mit csináltak a babával? 7 hónapos a fiam


2011. febr. 1. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi kb.4-5 hónaposan voltunk beutalva oda. a bejelentkezéstől számítva 1 hónapra rá kaptunk időpontot és hiába mentünk időre még két órát vártunk ott is mire bekerültünk! Csúszás volt.

amúgy nem sok mindent csinált a doki forgatta,tekergette jobbra-balra a babucimat majd közölte,hogy az ég világon semmi baja,csak lusta.Gyorsan lerendezett minket és elég laza volt a főorvosnő.Majd ezek után kb. 6 hós korától mégis vittem Dévény tornára ami sokat segített a mozgásfejlődésben.

Na ennyit arról,hogy "nincs semmi baja anyuka"

2011. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2011. febr. 1. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi több, mint 2,5 éve voltunk az akkor újszülött lányommal. A gyerekorvosunk kérte akkor az időpontot közvetlenül a doktornőtől (vagy asszisztenstől már nem tudom).

Egy hétre rá mentünk.


Reflexeket, tónust néztek, de nekünk igazából más gondunk volt (epilepszia gyanú), vittünk egy videofelvételt, hogy milyen az, amikor "remeg" a gyerek és azt megnézte a doktornő.

Nem tudom, kihez mentek, de ha választhatok, és még ott van, akkor ajánlom Neuwirth Magdolna doktornőt, nagyon aranyos volt.

2011. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!