Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hibázhatok? A Suttogó...

Miben hibázhatok? A Suttogó módszerét alkalmazom 5. napja, de a helyzet csak romlik napról-napra. Most már azért sír, hogy felvegyük :- (, úgyhogy ezzel sem vagyok előrébb. Van esetleg valami jó tanácsotok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 19:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki a kiságyból próbáld az ágyban simogatni nyugtatni mi az Aludj jól gy.című könyvet olvastuk el és azóta hasonlóképpen járunk el sajna nekem muszáj volt lépnem mert csak cicin aludt el most már egyedül alszik el de vannak olyan babák akikre semmilyen módszer nem jó akkor az ösztöneidre hallgass
2009. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
7 hónapos a kislányom. Igaz most jött ki az első fogacskája, de nem okozott problémát úgyhogy nem hiszem hogy az volt a baj. Napközbe nem tudok aludni, mert ilyenkor is nagyon kell figyelni minden kis mozdulatába és rögtön nyugtatnom kell minden kis rezzenésénél mert különben felkel fél óra után és utána fáradt marad és nyűgös.
2009. nov. 23. 19:28
 33/33 anonim ***** válasza:

Szerintem csak hirtelen nem tudja mire vélni ezt a változást... Kitartás! Egy-két nap alatt azért még ne várj csodát. Légy következetes,határozott,és biztos magadban.

De az is előfordulhat,hogy -ne adj Isten nála nem jön be egyik módszer sem.

Az én kisfiam is sajna egyik modszerre sem volt hajlandó változtatni éjszakai rossz szokásain. A kislányomra viszont hatott a letesz-felvesz,sőt néha a sírni hagyom módszerem is...

Sok sikert!!!

2009. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!